Biyografi

Sebile Ölmez Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Sebile Ölmez kimdir?, Sebile Ölmez kaç yaşında?, Sebile Ölmez evi nerede?, Sebile Ölmez nerelidir? Sebile Ölmez ev adresi?, Sebile Ölmez kaç yaşında?, Sebile Ölmez nerede oturuyor?, Sebile Ölmez nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Sebile Ölmez hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. senesinde doğan Sebile Ölmez şu an için yaşında ve burcundandır. Sebile Ölmez doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Sebile Ölmez Kimdir? – Sebile Ölmez Evi Nerede? – Sebile Ölmez Nerede Oturuyor?

Sebile Ölmez Kimdir?, evi nerede?

Sebile Ölmez, İstanbul’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler bölümünden 1996 senesinde mezun oldu. Kurumsal firmaların satış pazarlama bölümlerinde çalıştıktan sonra ani bir kararla Sinema-TV sektörüne geçiş yaptı.

Sebile Ölmez, 2005 – 2013 senelerı içerisinde kurucusu Raci Şaşmaz olan ve 2014 senesinden sonra sahibi Necati Şaşmaz olan Pana Film bünyesinde Hasan Kaçan‘la senelerca çalıştı. Pana Film’de makyajcı olarak görev yaptı.

Çocukluğundan beri el yetenekleri iyi olduğundan güzellikle alakalı konularda kendini geliştirdi. Makyaj hususunda geliştirdiği tecrübelerini bu sektörde daha ileriye taşıdı. Sosyal Medya Bloggerlık ve Youtube’un yükselişte olduğu zamanda dostlarının eksik olduğu ve ondan öğrendiği ya da yardım almak istediği bilgileri daha fazla insana ulaştırmak için bir 5 Mart 2011 tarihinde ilk blogunu açtı ve ebru desenli ojelerini paylaştı. Ancak kendi videosu olmadığı için bir başka yabancı youtuber’ın videosunu paylaştı. Daha sonra Türkçe içerik eksiği olduğundan anlaşılabilmesi adına kendi videosunu 25 Mart 2011 tarihinde Youtube’a koydu ve ilk kanalını açtı.

Annesi Sebi ve Bebi diye ismini kısalttığından aklına ilk gelen isim Sebi Bebi oldu. Haftada 3 video yükleyerek takipçilerine içerik üretmeye sürüyor.

Sebile Ölmez, 10 yıl sinema ve TV sektöründe, menajerlik ve yapım kordinatörlüğü vs. gibi işler yaptıktan sonra, etrafındaki insanlara güzellik ve stil hususunda çok şey öğrettiğinden yola çıkarak, yaptığı her çeşit araştırma ve sahip olduğu bilgiyi insanlarla paylaşmaya karar verip 2013 senesinde ilk blogu olan www.sebibebi.com sitesini kurdu.

Sebile Ölmez, daha sonra bilgilerin video görsel sunumu ile takipçiye geçmesinin yazı ile geçmesinden fazla daha kolay olduğunu düşünerek Vlogger’da olmaya karar verdi. Ve 2013 senesinden beri 140’ın üzerinde video ve 350’nin üzerinde içerikle, hem Blogger hem Vlogger olarak bilgilerini paylaşmaya devam etti.

Ara sıra Tv8 kanalında Özge Uzun’un sunduğu programa konuk oluyor ve güzellik sırlarını, makyajlarını anlatıyor.

Sebile Ölmez, Emre Ölmez ile evlidir.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün