Biyografi

Seçkin Piriler Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Seçkin Piriler kimdir?, Seçkin Piriler kaç yaşında?, Seçkin Piriler evi nerede?, Seçkin Piriler nerelidir? Seçkin Piriler ev adresi?, Seçkin Piriler kaç yaşında?, Seçkin Piriler nerede oturuyor?, Seçkin Piriler nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Seçkin Piriler hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 25.Aralık.1985 senesinde doğan Seçkin Piriler şu an için 36 yaşında ve Oğlak burcundandır. Seçkin Piriler doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelŞarkıcı olarak devam ettirmektedir.

Seçkin Piriler Kimdir? – Seçkin Piriler Evi Nerede? – Seçkin Piriler Nerede Oturuyor?

Seçkin Piriler Kimdir?, evi nerede?

Seçkin Piriler, 25 Aralık 1985 Tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir Ajans’ta mankenlik ve modellik yapan Seçkin Piriler 1998 senesinde katıldığı “Elite Model Look” müsabakasında ikinci seçildi.

Şarkıcılık da yapan Seçkin Piriler, 2003 senesinde “Kırmızı Pabuçlar” adlı bir albüm çıkardı.

2004 senesinde Ferdi Eğilmez‘in yönettiği “Hababam Sınıfı Askerde” adlı sinema filminde Asker Nazlı rolü ile oyunculuğa başlayan Seçkin Piriler, Hülya Avşar, Mehmet Ali Erbil, Halit Akçatepe, Şafak Sezer, Mehmet Ali Alabora, Peker Açıkalın, Cengiz Küçükayvaz, Melih Ekener, Ceyhun Yılmaz, Volkan Severcan, Kerem Alışık, Zihni Göktay, Tuncay Akça, Hamit Haskabal, Nejat Birecik, Ceylan Güvenç, Melisa Toros, Helin Avşar ile birlikte oynadı.

2005 senesinde yine Ferdi Eğilmez‘in yönettiği “Hababam Sınıfı 3,5” filminde Alara kişiliğini canlandırırken, Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan, Şafak Sezer, Peker Açıkalın, Cengiz Küçükayvaz, Melih Ekener, Kibariye, Hakan Yılmaz, Dost Elver, Sümer Tilmaç, Zihni Göktay ile beraber rol aldı.

2007 senesinde yönetmenliğini Faruk Aksoy’un yaptığı “Çılgın Dersane” filminde Berna kişiliğini canlandırdı. Filmde Cüneyt Arkın, Pakize Suda, Hande Ataizi, Alp Kırşan, Yağmur Atacan, Tuba Ünsal, Okan Karacan, Mustafa Topaloğlu, Ulaş Özer, Duygu Çetinkaya gibi oyuncular oynadı.

Seçkin Piriler, 24 Mart 2010 tarihinde Duman grubu solisti müzisyen Kaan Tangöze ile evlendi. Hakan (d.2010) ve Volkan (d.2014) adında iki oğlu mevcuttur. 11 Mart 2016 tarihinde boşandılar.

Albümleri :
2003 – Kırmızı Pabuçlar

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2007 – Çılgın Dersane (Berna) (Sinema Filmi)
2005 – Şeytan (TV Dizisi)
2005 – Maskeli Beşler: İntikam Peşinde (Tekin in Eşi) (Sinema Filmi)
2005 – Horoz Sedat (Oya) (TV Filmi)
2005 – Hababam Sınıfı 3,5 (Alara) (Sinema Filmi)
2005 – Dağlar Dağımdır (TV Filmi)
2004 – Türkü Filmi (TV Dizisi)
2004 – Hababam Sınıfı Askerde (Asker Nazlı) (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün