Kamu ve Özel İş İlanları

Securitas Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Securitas Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Securitas Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Securitas Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Securitas Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Securitas, İsveç merkezli olarak 1934 senesinde kurulan bir güvenlik şifrketidır. Erik Philip Sörensen ‘in kuruculuğunu üstüne aldığı firma, şimdilerde bünyesinde yüz binlerce güvenlik görevlisinin çalıştığı ülkeler arası bir şirket konumuna gelmiştir. Amerika başta olmak üzere birden fazla Avrupa ülkesinde de faaliyet göstermektedir.

2006 senesinde Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlayan Securitas, şimdilerde 75 ilde 25bine yakın çalışanı ile hizmet vermeye sürdürmektedir. Alışveriş merkezlerinden, endüstriyel tesislere kadar geniş bir hizmet ağına sahip Securitas, Türkiye’de yıllık 650 milyon TL ciro yaparak sektörde bütün dikkatleri üzerine çekmektedir.

securitaş iş ilanları

securitaş iş ilanları

Securitas İş İlanları

Uluslararası hizmet ağına sahip bir firma olan Securitas, birden fazla bireyin takip ettiği firmalar içindedır. Yayınlamış olduğu ilanlar için yapılan tüm başvuruları titizlikle incelemesi, başvuran bireylerin sahip olduğu niteliklere göre uygun pozisyonlara yönlendirmesi ve değerlendirmeler için tespit ettiği özelliklerin tespitinde adayları kriter sınavlarına tabii tutması sebebiyle de tercih edilen firmalardandır.

Securitas, güvenliğin öneminin her geçen gün artması sebebiyle git gide artan ihtiyaçların karşılanabilmesi için bünyesine çok fazla yeni elemanlar katmaya sürdürmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Securitas yeni işe alımları kendi resmi sitesi olan https://www.securitas.com.tr/ adresine yapılan başvurular ile gerçekleştirmektedir. Linke tıklayarak açılan sayfadaki “Kariyer” butonunun altındaki “Kariyer” sekmesine girerek başvuru sistemine varabilirsiniz. Sayfadaki gerekli alanları doldurarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Securitas‘ın iş ilanlarına başvurmanın bir başka yolu ise kariyer siteleri üzerinden yapılan başvurulardır. Bu sitelerde yayına giren ilanlardaki işe başvurabilmeniz için siteler sizleri Securitas‘ın ana sayfasına yönlendirmektedir. Kariyer sitelerine üye olmanız halinde Securitas‘ın paylaşımı yaptığı ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Güvenlik Görevlisi: Sorumluluğu olan alanlardaki yapılan işi, işin yapıldığı yeri ve işçileri korumak maksadıyla çalışan bireylerdir.
  • Bütçe ve Raporlama Uzmanı: Çalıştığı şirketin yahut kurumun bütçesini geliştirmek, bu bütçeyi denetlemek ve bütçe ile alakalı yapılan teklifleri raporlama görevlerini yapan bireylerdir.
  • Alarm İzleme Operatörü: Firma aracılığıyla kontrol edilen alarm sistemlerini uzun süreli olarak çalıştırmayan müşterileri arayarak alarm sistemlerinde arıza olup olmadığını kontrol eden bireylerdir.
  • Proje Müdürü: Sorumlusu olduğu projenin başarılı olması için projeyi ve personelleri yöneten, proje kontrolünden sorumlu bireylerdir.
  • Güvenlik Amiri: Sorumlusu olduğu bölgenin güvenliğini sağlamak maksadıyla personellerin sevk ve idaresini planlar.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: İşe alım yapılacak alana göre değişmektedir. Gündüz yahut gece çalışma saatleri mevcuttur.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Yalova, Mersin, Kocaeli

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün