Biyografi

Seda Akman Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Seda Akman kimdir?, Seda Akman kaç yaşında?, Seda Akman evi nerede?, Seda Akman nerelidir? Seda Akman ev adresi?, Seda Akman kaç yaşında?, Seda Akman nerede oturuyor?, Seda Akman nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Seda Akman hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Mart.1984 senesinde doğan Seda Akman şu an için 37 yaşında ve Balık burcundandır. Seda Akman doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Seda Akman Kimdir? – Seda Akman Evi Nerede? – Seda Akman Nerede Oturuyor?

Seda Akman Kimdir?, evi nerede?

Survivor yarışmacısı

Seda Akman, 15 Mart 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Kırım Tatar göçmenidir. Ortaokul ve liseyi İstanbul’da okudu. Üniversite eğitimini Moda Tasarımı üzerine almıştır.

‘Bilge Adam Teknolojileri Akademisi’nden web grafik eğitimi alan Seda Akman freelance grafikerlik yapmaktadır. Boş zamanlarında fotoğraf çekip, paten kaymaktan, spor yapmaktan hoşlanır, bir kedisi ve bir köpeği mevcuttur.

Survivor Seda Akman, 2013 senesinde Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler müsabakasında Gönüllüler takımında yarışacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün