Bilgi

Sedat Peker 5 Haziran cumartesi videosu! Telefon Görüşmesini yayınlıyor

Sedat Peker 5 Haziran cumartesi videosu! Telefon Görüşmesini yayınlıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker 5 Haziran cumartesi videosu! Telefon Görüşmesini yayınlıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker 5 Haziran cumartesi videosu! Telefon Görüşmesini yayınlıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker 5 Haziran cumartesi videosu! Telefon Görüşmesini yayınlıyor

Sedat Peker yine bombaladı! Peker’in hedefinde bu sefer Habertürk sunucusu yandaş olarak gösterilen ve kaleminden tetikçilik aktığı tepkileri yapilan Veyis Ateş vardı.  Sedat Peker ifşalarına sürdürmekte. Peker bir süre video çekmeye Pazar gününe kadar ara veceğini duyurmuştu. Peker Twitter’dan yaptığı son paylaşımlar da bugün bir video yayınlayacağını açıkladı.

Veysi Ateş kimdir? Veysi Ateş ne mezunu? Veysi Ateş kaç yaşında? Veysi Ateş Sedat Peker ifşası!

Veysi Ateş kimdir? Veysi Ateş ne mezunu? Veysi Ateş kaç yaşında? Veysi Ateş Sedat Peker ifşası!

Sedat Peker yaptığı paylaşımlarda şunları dile getirdi; 

“Pazar günkü videoya kadar canınız sıkılmasın diye yarın akşam üzeri saatleri civarında, zaman geçirmek için, aperatif niyetine birisiyle yaptığım telefon konuşmamı yayınlayacağım. Konu Suriye silahları.

KORK VEYİS ATEŞ!

Süslü Süleyman’ı terfi ettirdim. Pazar günü ona innenin deliğinden Hindistan’ı göstereceğim. Kibrit kutusunda boşalan yere Veyis ateşi yerleştireceğim. Doğu amca konuk katılımcı olacak. Yeni misafirlerimiz var, hepsini deli edeceğim. Pambuköreni ise kavanoza sokacağım.

Süslü Süleyman Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığı yoktu diyordu ya, benim Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığım yalnızca bir yerden değil. Üç ayrı yerden akrabalığım var. Onların cenazesi de benim, düğünü de benimdi.

İmla kaideleri için uyaran dostlara teşekkür ederim. Lakin ben bunları makara olsun diye yapıyorum. İlgileri için tekrar teşekkür ederim. Lakin bir daha lütfen uyarmasınlar.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün