Bilgi

Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya Berat Albayrak Özge Ulusoy Haberlerini Yayınla Dedi Durdur Dedi İddiası!

Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya Berat Albayrak Özge Ulusoy Haberlerini Yayınla Dedi Durdur Dedi İddiası!, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya Berat Albayrak Özge Ulusoy Haberlerini Yayınla Dedi Durdur Dedi İddiası! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya Berat Albayrak Özge Ulusoy Haberlerini Yayınla Dedi Durdur Dedi İddiası! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya Berat Albayrak Özge Ulusoy Haberlerini Yayınla Dedi Durdur Dedi İddiası!

Sedat Peker yine yeni videosu ile bombaları patlattı. Sedat Peker, yeni videosunda “Berat Beyle alakalı ne dediyse yaptık, Yayınla dedi paylaşımı yaptık, durdur dedi durdurduk” derken Özge Ulusoy haberlerini mi kast etti sualinin yanıtı!

Reşat Baba kim? Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Sedat Peker'in akrabası Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında nereli?

Reşat Baba kim? Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Sedat Peker’in akrabası Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında nereli?

Berat Albayrak ve Süleyman Soylu içindeki omuz atma görüntüsü sonrası basın ikili içindeki gerginliği yazmış ve Berat Albayrak’ın  Özge Ulusoy ile karısını aldattığı haberleri gündemi sarsmıştı.

Sedat Peker paylaşımı yaptığı son videosunda “Berat Beyle alakalı ne dediyse yaptık, Yayınla dedi paylaşımı yaptık, durdur dedi durdurduk” demesiyle Özge Ulusoy haberleri yeniden gündeme geldi.

Damat Berat Albayrak’ın Özge Ulusoy ile yasak ilişki yaşadığı haberleri gündeme gelmiş bu haberlerin Cumhurbaşkanı’na bizzat ulaştırıldığı iddia edilmişti. Bu haberler sonrası damat Berat Albayrak’ın oyun dışı kaldığı hatta dayak attırıldığı dayak tükettiği haberleri bu yüzden kameralardan bir süre uzak kaldığı haberleri gündeme gelmişti.

Sedat Peker bugün ki videosunda dile getirdiği “Berat Beyle alakalı ne dediyse yaptık, Yayınla dedi paylaşımı yaptık, durdur dedi durdurduk” cümlesi ile Özge Ulusoy aşk ifşasını mı kast ettiği bi hayli merak konusu oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün