Fragmanlar

Sefirin Kızı 32.Bölüm Fragmanı izle

Sefirin Kızı 32.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Sefirin Kızı bu hafta yayına girecek mı?

Sefirin Kızı 32.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Sefirin Kızı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 14 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Her şey domino taşları gibi yıkılır ve bütün oyunlar açığa çıkarken, galibiyet tek bir birinin olacak gibi görünmektedir; Kahraman’ın.

Sancar ise hem Nare’yi belalardan korumaya çalışır, hem de ailesi ve Melek onu suçlamasın diye uğraşır. Nare’yi uzaktan takip ederken iyice sıkışan Gediz’e, Gediz’in peşindeyken Sahra’ya ulaşır. Sahra’dan şüphelenir ve bu sayede de Menekşe’nin oyununa ulaşır. Sancar gerçekle yüzleşir: bir oğlu olmayacaktır…

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/XC_j502FQH0″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün