Fragmanlar

Sefirin Kızı 39.Bölüm Önizleme izle

Sefirin Kızı 39.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Sefirin Kızı bu hafta yayına girecek mı?

Sefirin Kızı 39.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Sefirin Kızı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 8 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Halise ve Yahya’nın bebek hususundaki kararsızlığı, onları Dudu’nun hiç tatmin olmayacağı bir yola sevk eder. Baba olmayı her şeyden fazla isteyen Yahya, aklındaki şüpheyi silmeden devam edemeyeceğini fark eder. Elvan ise bebek haberinin konakta yarattığı etkiyle kendine bir düzen kurma yolunda ilk kararlı adımını atacaktır.

Melek’in kulübeye gitme isteğine Sancar artık kayıtsız kalamaz ve neden gidemeyeceklerini açıklamak zorunda kalır. Ancak Melek’in kulübede bir misafir oluşuna verdiği beklenmedik tepkiyle Melek’i Mavi ile tanıştırmak artık kaçınılmaz olmuştur.

Sancar, Nare adını ilk kez duyan Mavi’nin değişik bir yüzüyle tanışır. İkilinin karşılıklı inadı onları çiçeği burnunda bir macerasın eşiğine bırakacaktır.

Derdini de sırrıni de gözlerinde taşıyan Mavi’nin yolu konağın başka bir üyesiyle daha kesişir. Artık yalnızca Sancar’ın değil konak halkının da bir numaralı merak konusu haline gelir.

Sancar ve Mavi birlikte daldıkları uykudan başka başka sabahlara uyanırlar. Sancar’ın kafa karışıklığı artarken, Mavi’nin tavrıyla aralarındaki gerilim de tırmanacaktır.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/tAKLdnDJvwc” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün