Bilgi

Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı 4 Mayıs Star TV Mavi sırrı ortaya çıktı

Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı 4 Mayıs Star TV Mavi sırrı yaşandı, arayışı içine giren okurlarımız için Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı 4 Mayıs Star TV Mavi sırrı yaşandı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı 4 Mayıs Star TV Mavi sırrı yaşandı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı 4 Mayıs Star TV Mavi sırrı yaşandı

Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı! 4 Mayıs Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı neler olacak? Yayına girdiği her bölüm rekorlar kıran Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı neler olacak? Mavi sırrı yaşandı!

Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı

Star TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleriyle beğeni kazanmaya sürdürmekte. Merakla beklenen Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanında Mavi ve Sancar içinde neler yaşanacak? Sancar’ın yeni planı nasıl olacak? İşte detaylar…

4 Mayıs Star TV Mavi sırrı yaşandı

Ekranların alakayla takip edilen dizisi Sefirin Kızı heyecan ve romantizmi bir arada sunmaya sürdürmekte. Başrol oyuncuları Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılmasından sonra senaryoda mühim değişiklikler yapıldı. Tuba Büyüküstün’ün Mavi kişiliği ile diziye katılması reyting oranlarının artmasıni sağladı. Lakin, Pazartesi akşamları beklenen reyting oranına ulaşılamadığı için yayın günü değiştirildi. Sezon sonunda final yapması beklenen dizi de Mavi ve Sancar’ın aşk hikayesine tanıklık ediyoruz. Yıllar sonra kavuştuğu kızı Melek için her şeyi yapmayı göze alan Sancar, yeni bir yol hikayesine çıkmıştır. Bu yolda karşısına gizemlerle dolu Mavi çıkar. Sancar, Nare’den sonra aşka küsmüştü

Lakin, Mavi’nin naifliği ve dürüstlüğünden etkilenir. İlk kez duygularını sorgulamadan hareket etmeye karar verir. Mavi ise hem Sancar’ın hem de Melek’in yaşamında mühim değişimler yaratmıştır. Lakin, sırlarla dolu geçmişi peşinde bırakmayacaktır. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Sancar, kızı Melek’e kavuşacağı günlerin hayali ile ayakta durmuştur. Mavi ile yaptıkları planın işe yaradığını görmüştür. Hayattaki en kıymetli varlığı olan kızını Mavi’ye emanet edecek kadar ona güvenmektedir. Hapishaneden çıktıktan sonra yeni planını uygulamaya koyar. Lakin, Sedat’ta boş durmaz. Mavi’yi geri kazanmak için hamleler yapmaya devam eder.

Elvan ve Bora ilişkisi ise hız kesmeden sürmektedir. Elvan’ın hamile olabileceği haberini duyan Yahya çok şaşırmıştır. Elvan ise yeniden umutlanmak istememektedir. Halise ve Mavi yüzleşmesinde gergin anlar yaşanır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün