Diziler

Sefirin Kızı başrol dayanmıyor! Mavi Tuba Büyüküstün veda ediyor! Nare Neslihan Atagül sete geri döndü!

Sefirin Kızı başrol dayanmıyor! Mavi Tuba Büyüküstün veda ediyor! Nare Neslihan Atagül sete geri döndü!, arayışı içine giren okurlarımız için Sefirin Kızı başrol dayanmıyor! Mavi Tuba Büyüküstün veda ediyor! Nare Neslihan Atagül sete geri döndü! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sefirin Kızı başrol dayanmıyor! Mavi Tuba Büyüküstün veda ediyor! Nare Neslihan Atagül sete geri döndü! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı başrol dayanmıyor! Mavi Tuba Büyüküstün veda ediyor! Nare Neslihan Atagül sete geri döndü!

Star TV popüler dizisi Sefirin Kızı sular durulmuyor. Sefirin Kızı dizisi beklenen reytingi elde edemeyince Mavi kişiliğini canlandıran Tuba Büyüküstün diziye veda etti! sefirin Kızı dizisinde yeni gelişmeler de var! Sefirin Kızı dizi setinde sürpriz isim görüldü!

Sefirin Kızı Mavi’si Tuba Büyüküstün veda etti!

Sefirin Kızı ekibi sosyal platform adresinden dün gece veda ettik Mavi’mize diyerek Tuba Büyüküstün’e şükranlarını iletti. Dostum diyerek Bodrum’a gelen Tuba Büyüküstün’ü güzel bir biçimde uğurladı.

Aynı biçimde yanıt veren Tuba Büyüküstün “Kalktık geldik dönüyoruz” diyerek tüm Sefirin Kızı ekibine veda etti. Final yapacağı söylenen Sefirin Kızı dizisinde büyük sürprizler var.

Sefirin Kızı final yapmıyor!

Star TV ekranlarına Engin Akyürek başrollerinde olduğu Sefirin Kızı final yapmıyor. Sefirin Kızı yeni hikayesiyle bir kez daha devam kararı aldı. Mavi kişiliğini Tuba Büyüküstün canlandırsa da ekip bir türlü istediğimizi alamadı. Bu nedenle Sefirin Kızı dizisi yeni oyuncularla sürdürmekte.

Sefirin Kızı Nare’si Neslihan Atagül geri dönüyor!

Tüm hayranları Neslihan Atagül tatil için bodruma geldiğini ve 17 gün tam kapanma burada geçireceğini düşünüyordu. Lakin gerçek çok değişik çıktı. Sefirin Kızı dizisine Nare geri dönüyor. Hastalığını tamamen atlatan Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisine resmen döndü.

Daha önce Nare’nin döneceği ve dizinin Neslihan Atagül’le devam edeceğiini siz değerli okurlarımıza aktarmıştık. Sefirin Kızı Nare kişiliği haftaya salı günü ilk kez görüntülecek ve Sefirin Kızı yeni bölümleri kaldığı yerden devam edecek.

Yayınlanma Zamanı: 03 Mayıs 2021, 17:15

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün