Diziler

Sefirin Kızı Kahraman Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? Bülent Şakrak

Sefirin Kızı Kahraman Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? Bülent Şakrak

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Sefirin Kızı Kahraman Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? Bülent Şakrak, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Sefirin Kızı Kahraman Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? Bülent Şakrak ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Sefirin Kızı Kahraman Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? Bülent Şakrak… Sefirin kızı dizisinde yine mühim bir karakter diziye veda ediyor. Sefirin Kızı dizisinde Kahraman rolünü canlandıran Bülent Şakrak diziden ayrılıyor. Bülent Şakrak neden Sefirin Kızı dizisinden çıktı, neden ayrıldı? Bülent Şakrak yeni dizisi projesi ne olacak detaylarını paylaşmak istiyoruz.

sefirin kizi kahraman neden oldu diziden cikti

Sefirin Kızı Dizisi Kahraman Neden Yok, Diziden Çıktı?

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstüne aldığı konusunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’in yazdığı Sefirin Kızı dizisinde başrol oyuncuları tamamen değişti. Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyordu fakat son bölümlerde tamamen senaryo değişikliğine gidildi. Neslihan Atagül’ün hastalığı sebebiyle başrol oyuncularında ve senaryoda değişiklik yapıldı. Diziden Neslihan Atagül’ün ayrılması ile Deniz Işın ve Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrıldı. Diziye yeni müdahil olan Tuba Büyüküstün, Ferit Aktuğ Engin Akyürek ile birlikte başrolü paylaşıyor artık.

Sefirin Kızı dizisinde senaryo değişikliğine gidildiği için Kahraman rolünü canlandıran Bülent Şakrak’a da senaryoda yer kalmadı. Böylelikle Bülent Şakrak senaryo gereği Sefirin Kızı dizisinden ölerek ayrılacak. Yeni bölümünde Engin Akyürek’in silahla vurduğu Kahraman diziden ölerek ayrılmış olacak. Sefirin kızı dizisinde Kahraman kötü adam rolünde ve sağdıçların düşmanıydı bu yüzden ayrılması Sefirin kızı seyredenlerini tatmin etmiştir.

Bülent Şakrak Yeni Dizisi Projesi Nedir?

Uzun süredir Sefirin Kızı dizisinde Kahraman rolünü canlandıran Bülent Şakrak senaryo gereği diziden ölerek ayrıldı. Bülent Şakrak yeni bir dizi ile anlaşmaya vardı mı? Dijital platforma da yayınlanmak üzere yeni bir film ile görüştü mü? Bülent Şakrak şuan için herhangi bir dizi filmde yer almayacak. Lakin ilerleyen zamanlarda Bülent şakrak bir projeye imza atarsa bilgisini sitemizden bulabileceksiniz.

sefirin kizi kahraman oldu mu

Bülent Şakrak Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Kahraman rolünü canlandıran Bülent Şakrak 1977 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. 2015 senesinden beri Ceyda Düvenci ile evlidir. Mutlu bir evlilikleri var ve hayranlarına bu mutlu anlarını sosyal platform hesabından çok fazla paylaşmaktadır.

Bülent Şakrak bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Arka sokaklar, İki Yaka Bir İsmail, Kurtlar vadisi pusu, Ayrılsak da birlikteiz, Hangimiz sevmedik, Dudullu postası, Sefirin kızı, Pes artık, 72. Koğuş bazı bulunduğu dizi film projeleridir. Sefirin Kızı dizisinde Kahraman olarak seyrettiğimiz Bülent Şakrak’ın yeni dizi film projesi şuan için belli değil.

sefirin kizi bulent sakrak diziden cikti

Sizce Bülent Şakrak’ın Sefirin kızı dizisinden ayrılması doğru mu? Sefirin kızı dizisinde Kahraman rolü mühim bir karakter miydi, seviyor muydunuz? Bülent Şakrak’ı hangi dizi filmde görmek istersiniz? Sefirin Kızı dizisi yeni oyuncuları ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün