Diziler

Seksenler Dizisinin Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

Seksenler Dizisinin Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Seksenler Dizisinin Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Seksenler Dizisinin Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Seksenler Dizisinin Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarının bi hayli beğeni alan dizisi ‘Seksenler’in yeni sezon yayın tarihi belirlendi. Seksenler, 24 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de başlıyor!

Yapımcılığını Mint Yapım’ın üstüne aldığı ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay’ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayına giren Seksenler; dizinin Fehmi babası Rasim Öztekin’in ani ölümü sonrası 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara vermişti.

Kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan’ın olduğu Seksenler dizisi yeni sezonuna transferlere başlayarak önce ünlü futbolcu Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel ‘i kadroveyahil etti. Zeynep Demirel ilk oyunculuk deneyimini Seksenler dizisi ile yaşayacak.

Zeynep Demirel’in kadroveyahil olmasından sonra ise Mucize Doktor’dan dev transfer gerçekleşti. Usta oyuncu Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu. Reha Özcan da ‘Seksenler’ kadrosuna edebiyat öğretmeni olarak katılıyor. Ayrıca diziye mahallenin lisesi ve orada bulunan öğrenciler de dahil oluyor.

Fenomen dizide Çağatay kişiliğini canlandıran İlker Ayrık’ın kadroya yeniden katıldığı açıklamaldu.

2009 Miss Belçika Güzeli olan Zeynep Demirel, ‘Seksenler’ ailesine Çağatay’ın Belçikalı eşi ‘Amelie’ olarak katılıyor. Çağatay rolünde gördüğümüz İlker Ayrık, hikâye gereği uzun zaman önce Belçika’ya gitmişti. Dizide bir süredir Belçika’da olan Çağatay bu sezon sürpriz bir biçimde mahalleye geri dönüyor. Belçika’da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie (Zeynep Demirel) ile birlikte ‘Rukiye’nin karşısına çıkıyor.

Burcu Altın Deprem ve Efe deprem TRT’in bi hayli beğeni alan dizisi Seksenler kadrosuna katılan son isimler oldu.

Çukur ve Mucize Doktor hayranlarına müjde! Üç Kuruş dizisi geliyor! Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez geliyor

Çukur ve Mucize Doktor hayranlarına müjde! Üç Kuruş dizisi geliyor! Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez geliyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün