Biyografi

Selçuk Tepeli istifa mı etti? FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok, ayrıldı mı?

Selçuk Tepeli istifa mı etti? FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok, ayrıldı mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Selçuk Tepeli istifa mı etti? FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok, ayrıldı mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Selçuk Tepeli istifa mı etti? FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok, ayrıldı mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Selçuk Tepeli istifa mı etti? FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok, ayrıldı mı?

Fatih Portakal’ın istifası ardından FOX Haber’i sunmaya başlayan Selçuk Tepeli ekranlara çıkmayınca merak edilmeye başlandı. FOX Haber’i takip eden bir çok seyirci FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok sorusunun yanıtını inceliyor. Peki Selçuk Tepeli neden yok? Selçuk Tepeli istifa mı etti?

FOX Haber Selçuk Tepeli neden yok sorusunun yanıtı merak ediliyor. Fatih Portakal’ın yerine FOX Haber sunuculuğunu üstlenen Tepeli dün ekranlara çıkmadı. Her gün reyting sıralamasında ilk üçte bulunan FOX ana haber bülteninin sunucusunun ekranlarda olmaması seyircileri meraklandırdı. Tecrübeli gazeteciyi ekranlarda görünmeyen seyirciler ise arama motorunda Selçuk Tepeli istifa mı etti sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki Selçuk Tepeli FOX Haber’de neden yok? FOX Haber Selçuk Tepeli ayrıldı mı?

selcuk-tepeli-istifa-mi-etti

FOX HABER SELÇUK TEPELİ NEDEN YOK?

Fatih Portakal’ın ardından FOX Haber’i sunmaya başlayan Selçuk Tepeli akşam haberlerinde ekranlara çıkmadı. Selçuk Tepeli’nin yerine Gülbin Tosun ana haber bültenini sunarken profesyonel gazeteci ekranda göremeyen seyirciler ise arama motorunda Selçuk Tepeli FOX Haber’de neden yok sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Kısa zaman zarfında de Selçuk Tepeli ayrılığının nedeni yaşandı. Selçuk Tepeli ekranlara yaz arası verdi onun yerine yaz zamanında ana haber bültenini Gülbin Tosun sunacak.

SELÇUK TEPELİ İSTİFA ETTİ Mİ?

Survivor 16 Haziran 2021 bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 16 Haziran Survivor 2021 eleme adayı kim oldu?

Survivor 16 Haziran 2021 bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 16 Haziran Survivor 2021 eleme adayı kim oldu?

Lakin bu yönde kanaldan veya Selçuk Tepeli’den bir açıklama gelmeyince seyirciler Selçuk Tepeli istifa mı etti sorusunun yanıtını da araştırmaya başladı. Başarılı Sunucunun yaz tatiline çıktığı ve yeni sezonda yeniden ekranlarda bulunacağı bilgisine ulaşıldı.

SELÇUK TEPELİ KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Ünlü gazeteci Selçuk Tepeli 1974 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Marmara Üniversitesi Fransızca kamu yönetimi bölümünden mezun olan Tepeli Fransa’da yüksek lisans yaptı. Medya sektöründe şimdiye kadar çeşitli kuruluşlarda çalışan Tepeli, Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin genel yayın yönetmenliğini de üstlendi. Habertürk TV’de Genel Yayın yönetmenliği yapan Selçuk Tepeli çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. Fatih Portakal’ın istifasının ardından FOX TV’ye transfer olan Tepeli FOX ana haber bültenini başarılı bir biçimde sunmaya sürdürmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün