Selin Ortaçlı Kimdir? Evi Nerede?

Selin Ortaçlı Kimdir? – Selin Ortaçlı Evi Nerede? – Selin Ortaçlı Nereli?

Selin Ortaçlı kimdir?, Selin Ortaçlı kaç yaşında?, Selin Ortaçlı evi nerede?, Selin Ortaçlı nerelidir? Selin Ortaçlı ev adresi?, Selin Ortaçlı kaç yaşında?, Selin Ortaçlı nerede oturuyor?, Selin Ortaçlı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Selin Ortaçlı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 24.Aralık.1986 senesinde doğan Selin Ortaçlı şu an için 35 yaşında ve Oğlak burcundandır. Selin Ortaçlı doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Selin Ortaçlı Kimdir?, evi nerede?

Selin Ortaçlı, 24 Aralık 1986 tarihinde doğmuştur. Tam adı Ayla Selin Ortaçlı’dır. Anne ve babası da mankendir. Ortaokul ve liseyi İtalyan Lisesi’nde okudu. Liseden sonra da İtalya‘da moda alanında mühim okullardan birisi olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazandı ama Türkiye’den ayrılmak istemediği için gitmedi ve Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde okudu.

İlkokul senelerında Derishow’un Hayalimdeki Giysi tasarım müsabakasında birinci oldu. 2006 senesinde yapılan Fashion TV‘nin gerçekleştirdiği moda ödüllerinde “Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model” ödülünü kazandı. Uzun bir süre modellik yaptı. Bir dönem evlilik programında sunuculuk da yapmıştır.

Moda tasarımcılığı da yapan Selin Ortaçlı, mezun olduktan sonra kendi butik iç çamaşır markasını kurdu. 2009’un Haziran’ında “SeLingerie” adı altında iç çamaşırı koleksiyonunu çıkardı. Ancak şimdilerde oyunculuktan vakti kalmadığı için bu işini yapamamaktadır.

2010 senesinde Şahika Tekand‘tan bir yıl boyunca oyunculuk eğitim aldı.

Selin Ortaçlı, 2011 senesinden beri Şahan Gökbakar ile birliktedir.

2011 senesinde “Araf zamanı” adlı dizide Saruhan Hünel ile başrol oynadı.

2014 senesinde dizinin başrollerini Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Tuvana Türkay ve Erkan Can’ın üstüne aldığı “Kara Para Aşk” adlı dizide oynadı.

Selin Ortaçlı , 2014 senesinde konusunu Birol Güven, Yaşar Arak ve Caner Güler’in yazdığı “Kalp Hırsızı” adlı dizide Kenan Ece ve Mine Tugay ile başrolde oynadı.

23 Mayıs 2015 tarihinde oyuncu Şahan Gökbakar ile Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da evlendi. Aralık 2015 ayında Deniz Efe adında bir oğlu dünyaya geldi. 16 Mart 2017 tarihinde Ela adında kızı dünyaya geldi.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kara Para Aşk (Sibel )(TV Dizisi )
2014 – Kalp Hırsızı (Filiz) (TV Dizisi )
2012 – Araf Zamanı (Nazlı) (TV Dizisi )
2010 – Doktorlar

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker