Biyografi

Şemsi Bayraktar Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Şemsi Bayraktar kimdir?, Şemsi Bayraktar kaç yaşında?, Şemsi Bayraktar evi nerede?, Şemsi Bayraktar nerelidir? Şemsi Bayraktar ev adresi?, Şemsi Bayraktar kaç yaşında?, Şemsi Bayraktar nerede oturuyor?, Şemsi Bayraktar nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Şemsi Bayraktar hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1958 senesinde doğan Şemsi Bayraktar şu an için 63 yaşında ve burcundandır. Şemsi Bayraktar doğum yeri ise Akyazı, Adapazarı olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Şemsi Bayraktar Kimdir? – Şemsi Bayraktar Evi Nerede? – Şemsi Bayraktar Nerede Oturuyor?

Şemsi Bayraktar Kimdir?, evi nerede?

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı

Şemsi Bayraktar, 1958 senesinde Adapazarı’nın Akyazı beldesinde doğmuştur.

Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde öğrenim gördü.

Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya Bölge Birliği ve Fiskobirlik’te Denetim Kurulu Üyesi, TZOB Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ile Uluslararası Tarım Üreticileri Federasyonu (IFAP) Yönetim Kurulu Üyesi görevlerinde bulundu.

2012 senesinin aralık ayında, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 3. Olağan Genel Kurulu’nda, kurum yönetim kurulunda sosyal tarafları temsil eden 5 üyeden biri olarak Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar seçildi. Ayrıca Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadı Üyesidir.

Şemsi Bayraktar, çiftçilik, tavukçuluk ve ticaretle uğraşmaktadır.

Şemsi Bayraktar, evli, üç çocuk babasıdır.

Şemsi Bayraktar, 3 nisan 2013 tarihinde Ak Parti Hükümeti tarafından açıklanan ve barış sürecini yönetecek olan 63 kişilik Akil insanlar listesine Karadeniz Bölgesi Temsilcisi olarak girmiştir.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün