Fragmanlar

Sen Çal Kapımı 30.Bölüm Fragmanı izle

Sen Çal Kapımı 30.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Sen Çal Kapımı bu hafta yayına girecek mı?

Sen Çal Kapımı 30.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 6 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Serkan hatırlamadığı o bir yılda olup bitenleri anlamlandırmaya çalışırken Eda’yı da merak etmeye başlayacaktır.

Ayfer ve Alex ilişkilerini açıklama hususunda kararsızdır.

Bütün bu hadiselerin neticesinde Eda’nın yalnızca Serkan’la değil dostlarıyla olan ilişkisi de oldukça önemli sınav geçirecektir.

Selin’in gelişi yalnızca Eda’yı değil Ceren’i de huzursuz etmiştir. Melo dostlarına destek olmak için elinden geleni yapar ama bu çabasının yetersiz kaldığı durumlar olacaktır.

Serkan’ın açıklaması herkes için büyük bir şok olmuştur, özellikle Eda için… Aylardır aşkına tutunan Eda bu gelişme karşısında kararını tekrar gözden geçirir. Eda’nın en fazla desteğe ihtiyacı duyduğu bu günlerde Deniz yine yanında olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu