Fragmanlar

Sen Çal Kapımı 32.Bölüm Fragmanı izle

Sen Çal Kapımı 32.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Sen Çal Kapımı bu hafta yayına girecek mı?

Sen Çal Kapımı 32.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden bi hayli rahatsız olur. Serkan için artık “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya sıra sıra yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya yeniden aşık olacak mı?

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/LSC3pVAxHXs?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=45″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün