Diziler

Sen Çal Kapımı Burak Kimdir? Bilgileri (Sinan Helvacı)

Sen Çal Kapımı Burak Kimdir? Bilgileri (Sinan Helvacı), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Sen Çal Kapımı Burak Kimdir? Bilgileri (Sinan Helvacı), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Sen Çal Kapımı Burak Kimdir? Bilgileri (Sinan Helvacı) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Sen Çal Kapımı Burak Kimdir? Bilgileri (Sinan Helvacı)

MF Yapım imzalı Sen Çal Kapımı dizisi 8 Temmuz 2020 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel’in paylaşımı yaptığı Sen Çal Kapımı dizisi Fox Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi 39. bölümde sezon arasına girmiştir. 9 Haziran Çarşamba günü yeni sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan Burak kişiliğine daha yakında zamandan tanıtacağız ve Sen Çal Kapımı dizisi Burak kimdir? Sen Çal Kapımı dizisi Burak kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Sen Çal Kapımı Dizisi Burak Karakteri Kimdir?

9 haziran çarşamba akşamı 40. bölümü ile ekranlara gelecek olan Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan Burak kişiliği ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Burak kişiliği diziye yeni sezonda dahil olduğu için nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi yoktur. Bizler Burak kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Sen Çal Kapımı Dizisi Burak Kimdir?

Diziye yeni sezonda müdahil olan Burak kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Sinan Helvacı hayat verecektir. Izleyiciler aracılığıyla Burak kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sinan Helvacı da merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda tecrübeli oyuncumuz Sinan Helvacı’yı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Sinan Helvacı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Sinan Helvacı Kimdir?

30 yaşındaki oyuncumuz 8 Ekim 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro ile lise senelerında tanışan oyuncumuz Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünü elde etmiştir. Lakin oyuncumuz buradaki eğitimini yarıda bırakarak Fransa Sorbonne Üniversitesi’nde tiyatro cours florenti bitirmiştir. Kamera karşısında ilk defa 2010 senesinde Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde geçen oyuncumuz, üniversite eğitim için Fransa’ya gitmiş ve orada bir çok filmde yer almıştır. İleri düzeyde Fransızca, İngilizce ve İtalyanca bilen oyuncumuz özellikle Kadın dizisinde hayat verdiği Raif kişiliğiyle tanınmıştır. 2021 senesinde kendi yazıp yönettiği Yarın Için belgeselinin çekimlerine devam eden oyuncumuz önümüzdeki günlerde Sen Çal Kapımı dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Sinan Helvacı Yer Aldığı Diziler

2010 Öyle Bir Geçer Zaman Ki – Gökmen
2019 Kapı – Musa
2017/2020 Kadın – Raif
2021 Sen Çal Kapımı – Burak

Sinan Helvacı Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Sen Çal Kapımı dizisi ile Fox Tv ekranlarında göreceğimiz tecrübeli oyuncumuz Sinan Helvacı sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 51 gönderisi ve ortalama 30 bin takipçisi mevcuttur. Sinan Helvacı’nın resmi instagram hesabı: @sinanhelvaci

Sinan Helvacı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

30 yaşının içinde olan yakışıklı oyuncumuz Sinan Helvacı halen evli değildir. Bir dönem Fransa’da yaşayan ve yurt dışında da birden çok çalışmada bulunan oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani oyuncumuz Sinan Helvacı’nın yaşamında bilinen biri yoktur.

Sen Çal Kapımı Burak – Sinan Helvacı Kıyafetleri

Yeteneğinin bunun yanında yakışıklılığıyla da dikkat çeken oyuncumuz Sinan Helvacı, üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Sinan Helvacı’nın özel yaşamında ve Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği ceket, gömlek, hırka, yelek, kaban, kazak, tişört, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan Burak kişiliğini ve Burak kişiliğine hayat veren oyuncumuz Sinan Helvacı’yı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün