Diziler

Sen Çal Kapımı Burak kimdir? Sinan Helvacı kaç yaşında nereli kim

Sen Çal Kapımı Burak kimdir? Sinan Helvacı kaç yaşında nereli kim, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı Burak kimdir? Sinan Helvacı kaç yaşında nereli kim ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı Burak kimdir? Sinan Helvacı kaç yaşında nereli kim sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Burak kimdir? Sinan Helvacı kaç yaşında nereli kim

Sen Çal Kapımı Burak kimdir? Sen Çal Kapımı Burak kişiliğini kim oynuyor? FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Sen Çal Kapımı rol alan Burak kişiliğini gerçekte hangi oyuncu canlandırıyor.

Bir Zamanlar Çukurova'da Başrol Vedaları Bitmiyor! Dizi Devam Ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova’da Başrol Vedaları Bitmiyor! Dizi Devam Ediyor!

Sen Çal Kapımı Burak kimdir?

FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Sen Çal Kapımı Burak kişiliğini ünlü oyuncu Sinan Helvacı oynuyor. Sinan Helvacı kaç yaşında nereli kimdir merak ediliyor!

Sinan Helvacı kimdir?

1990 doğumlu İstanbullu oyuncu Sinan Helvacı, lise senelerından beri tiyatro yapıyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi mezunu olan Sinan Helvacı, Fransa Sorbonne Üniversitesi mezun olmayı başardı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Gökmen kişiliğiyle yaşamımıza giren ünlü isim, Kapı dizisinde Musa ve Kadın dizisinde Raif kişiliğini canlandırmıştı.

Sinan Helvacı şu anda Sen Çal KApımı dizisinde Burak kişiliğini canlandırıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün