Sen Çal Kapımı Dizisinden Yeşilçam’a Bomba Transfer!

Sen Çal Kapımı Dizisinden Yeşilçam’a Bomba Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı Dizisinden Yeşilçam’a Bomba Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı Dizisinden Yeşilçam’a Bomba Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Dizisinden Yeşilçam’a Bomba Transfer!

Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrollerinde olduğu Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi blu Tv’nin gündeme bomba gibi düşen Çağatay Ulusoy’un başrol olduğu Yeşilçam dizisi ile anlaşmaya vardı! 

Fox Tv’nin keyifli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı Haziran ayında bir ay daha yayınlanıp ekrana elveda diyecek! Dizinin yıldız isimleri ise şimdiden bomba dizilere transfer oldu bile. Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Yeşilçam dizisi ile anlaşmaya vardı. 

Sen Çal Kapımı dizisi bu sezon düşen reytinglere daha fazla dayanamadı. Dizinin seozn final bölümü bile önce yayından kaldırıldı ardından da bir hafta sonra kendi yayın saati dışında saat 22,45’te yayınlanarak gözden çıkarıldığını gösterdi. 

ARDI ARDINA BOMBA TRANSFLER

Yayınlanır yayınlanmaz oldukça büyük beğeni alan başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin olduğu Yeşilçam dizisine bombra transferler gerçekleşti.

Sen Çal Kapımı dizisinin Haziran ayında yayına başlayıp 4 bölüm sonra ise final yapacağı bilgisine ulaşıldı. Dizinin oyuncuları ise şimdiden transfer oldu bile. Dizinin bi hayli beğeni alan yıldız ismi Bige Önal, Yeşilçam dizisinin kadrosunda bulunan dahil oldu. 

Sen Çal Kapımı dizisinin Selin’i Bige Önal, diziden ayrılarak blu Tv’de yayına giren Yeşilçam dizisinde transfer oldu. Diziye Bige Önal’ın bunun yanında Muhammet Uzuner’in de katıldığı bilgisine ulaşıldı.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker