Biyografi

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan’ın Kızı Kiraz Bolat Kimdir? Maya Başol Kaç Yaşında? Hande Erçel’in Nesi?

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan’ın Kızı Kiraz Bolat Kimdir? Maya Başol Kaç Yaşında? Hande Erçel’in Nesi?, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan’ın Kızı Kiraz Bolat Kimdir? Maya Başol Kaç Yaşında? Hande Erçel’in Nesi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan’ın Kızı Kiraz Bolat Kimdir? Maya Başol Kaç Yaşında? Hande Erçel’in Nesi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan’ın Kızı Kiraz Bolat Kimdir? Maya Başol Kaç Yaşında? Hande Erçel’in Nesi?

Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yeni sezonu ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Sen Çal Kapımı yeni sezonda büyük değişikliklerle başladı. Sen Çal Kapımı düşen reytinglerini yeni sezonda kurtarabilecek mi? 

7 Haziran 2021 reyting sonuçları! Aşkın Tarifi 1. bölüm reytingleri, kaçıncı sırada, tuttu mu?

7 Haziran 2021 reyting sonuçları! Aşkın Tarifi 1. bölüm reytingleri, kaçıncı sırada, tuttu mu?

Sen Çal Kapımı yeni sezon 5 sene sonrasıyla başladı. Diziye Serkan ve Eda’nın ufak kızları Kiraz rolü ile bir çocuk oyuncu dahil oldu. Peki Kiraz Bolat kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda ve Serkan’ın kızı Kiraz rolünü Maya Başol canlandırıyor. Maya Başol şimdiye kadar birden fazla markanın çocuk modelliğini yapmıştır. Maya Başol, Sen Çal Kapımı dizisiyle ününe ün katacak gibi duruyor.

Sen Çal Kapımı Eda Yıldız ve Serkan Bolat’ın kızı Kiraz rolünü üstlenen Kiraz, tatlığı ile adından söz ettirdi. İzleyiciler Maya Başol’u Hande Erçel’e benzetterek başarılı buldu.  

MAYA BAŞOL KİMDİR?

Maya Başol, 2015 senesinde doğmuştur ve 2016 senesinden beri markaların yüzü olmuştur. Annesi Asya Başol da sosyal platformda fenomenidir. Sen Çal Kapımı dizisi yapımcısı Fatih Aksyoy Maya Başol’u Hande Erçel’e benzetmiş ve bu role seçmiştir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün