Diziler

Sen Çal Kapımı Final Belli Oldu! Savaşçı Cumartesi Günü İlk Bölümü ile Dönüyor!

Sen Çal Kapımı Final Belli Oldu! Savaşçı Cumartesi Günü İlk Bölümü ile Dönüyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı Final Belli Oldu! Savaşçı Cumartesi Günü İlk Bölümü ile Dönüyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı Final Belli Oldu! Savaşçı Cumartesi Günü İlk Bölümü ile Dönüyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Final Belli Oldu! Savaşçı Cumartesi Günü İlk Bölümü ile Dönüyor!

Fox’un Cumartesi akşamlarının keyifli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı sezon final bölümü belirlendi. Kanalın aylardır beklettiği Savaşçı dizisinin de yayın tarihi bilgisi verildi!

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin’in olduğu, Sen Çal Kapımı dizisi Sezon finali tarihi belirlendi. Final yapacağı beklenen Sen Çal Kapımı dizisi hayranlarına müjdeli bilgi geldi. Kadrosunda Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Sarp Bozkurt, Anıl İlter gibi isimlerin olduğu sezona bomba gibi başlayan Sen Çal Kapımı dizisi düşen reytinglerine rağmen gelecek sezonun onayını aldı.

Yurt dışında büyük seyirci kitlesi bulunana Sen Çal Kapımı dizisi final söylentilerini arkasında bırakarak sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Dizi bu hafta yayına girecek 39. Bölümü ile sezon finali yapacak. Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümleri Haziran ayında ekranlara gelecek.

SAVAŞÇI YAYIN GÜNÜ BELLİ OLDU

FOX’un aylardır beklettiği büyük krizlerin çıktığı Savaşçı dizisi nihayet seyirci ile buluşmaya hazrılanıyor. 7 günü de dolu olan FOX TV nihayet final yapacak dizilerini tespit etti. Geçen hafta Baraj dizisinin final yapacağını açıklayan kanal bu hafta da Sen Çal Kapımı dizisini sezon finali yapıldığını açıkladı.

Savaşçı dizisi hayranları yeni günü Pazar akşamları beklerken kanal ters köşe yaparak Savaşçı yayın gününü Cumartesi olarak tespit etti.

Sarp Levendoğlu’nun başrolünde olduğu Savaşçı dizisine bu sezon Tamer Karadağlı ve Yeşilçam’ın usta ismi Ediz Hun dahil edilerek büyük merak uyandırmıştı. Lakin dizi bir türlü başlamak bilmemişti. Yaz sezonuna girilmesiyle günleri boşa çıkan kanalda Savaşçı yayın günü de belirlendi. 

Kanal Savaşçı dizisinin yayın gününü Cumartesi olarak tespit etti. Böylelikle Savaşçı dizisi TRT’de Gönül Dağı, ATV’de Kardeşlerim ve Show’da Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizilerine rakip olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün