Diziler

Sen Çal Kapımı Hayranlarına Müjdeli Haber! SÇK Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Sen Çal Kapımı Hayranlarına Müjdeli Haber! SÇK Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı Hayranlarına Müjdeli Haber! SÇK Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı Hayranlarına Müjdeli Haber! SÇK Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Hayranlarına Müjdeli Haber! SÇK Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Sen Çal Kapımı 39.sezon finali bölümü ile 17 Nisan Cumartesi günü sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara vermişti. Dizi severler ise yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanmaya başlayacağını merak ederek araştırmaya başladı. Peki Sen Çal Kapımı ne zaman ekranlara gelecek?

SÇK Hayranlarına Müjdeli Haber!

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftinin paylaşımı yaptığı ve  oyuncu ekibinde bulunan Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt , Alican Aytekin gibi başarılı isimler olduğu Sen Çal Kapımı dizisi  20 Mayıs’ta yeniden sete çıkıyor.  Savaşçı dizisinin başlaması ile sezon finali yapan Sen Çal Kapımı ekranlara geri dönüyor.

SÇK Ne Zaman Başlayacak?

Yaz sezonunda da ekranlarda yer almaya devam edecek olan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi senaryoda da değişiklikler yapılarak daha keyifli hale gelecek.Tekrar bölümleri ve yurtdışı izlenim oranı yüksek miktarda olan dizi tüm yaz ekranlarda bulunacak. Bu nedenle kadroda da yeni isimler görülecek. Sevilen dizi Haziran ayında yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstüne aldığı ve konusunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı  Fox Tv’nin  bi hayli beğeni alan dizisi tüm yaz heyecanlı sahneleri ile ekranlarda olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün