Diziler

Sen Çal Kapımı hayranlarına şok! Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor! 13 bölümlük mini dizi geliyor

Sen Çal Kapımı hayranlarına şok! Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor! 13 bölümlük mini dizi geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı hayranlarına şok! Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor! 13 bölümlük mini dizi geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı hayranlarına şok! Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor! 13 bölümlük mini dizi geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı hayranlarına şok! Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor! 13 bölümlük mini dizi geliyor

FOX TV ekranlarında yayına giren Sen Çal Kapımı dizisinden kötü bilgi geldi. Sabah saatleri civarında Melisa Döngel ayrılık haberi sonrası Sen Çal Kapımı dizisi sürprizleri sürüyor. Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor. Yepyeni oyuncu kadrosuyla 13 bölümlük yeni bir mini dizi geliyor!

Hande Erçel ve Kerem Bursin’e aşk şoku!

Hande Erçel ve Kerem Bursin’e aşk şoku. Yapımcı firma isimleri reklam aşkına çıkan Hande Erçel ve Kerem Bursin ayırma kararı aldı. Hande Erçel yada Kerem Bursin devam edeceği Sen Çal Kapımı dizisine yeni başroller geliyor. İlk gelen bilgilere göre Kerem Bursin dizide olmayacak!

Kerem Bursin Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılıyor!

FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Sen Çal Kapımı hikaye değiştiriyor. Kerem Bursin diziden çıkıyor. Hande Erçel’in diziye devam edeceği yeni başrol erkek oyuncu ve karakterle yoluna devam edecek. Sen Çal Kapımı dizisinde sürpriz gelişmeler geldi.

13 bölümlük dizi geliyor!

Hikaye değişikliği sonrası Hande Erçel ve yeni erkek başrol oyuncusuyla 13 bölümlük yeni bir dizi ekranlara gelecek ama ismi aynı olacak. Kerem Bursin oynadığı karakterler için de sürpriz var.

Kerem ayrılmasın, ona da yeni kadın başrol gelsin!

Sıfırdan gelecek yeni bir yaz dizisi olarak devam edecen Sen Çal Kapımı hayranları, Kerem Bursin ayrılmamasını, ona da başka bir kadın başrol oyuncusu gelerek Hande ve Kerem’i yeniden kavuşturmak istiyor. Hande Erçel ayrılarak Kerem Bursin’in de diziden ayrılması gündemde.

Kerem ve Hande birlikte de çıkabilir!

Sabah saatleri civarında tatilde olan Kerem Bursin ve Hande Erçel ile görüntülü görüşme gerçekleştirildi. İki isimde ayrılmak istemediği, yeni karakterlerden bir kadın bir erkek başrol katılarak 4 kişilik muhteşem bir yaz dizisi çekilmesi istedi. Hande ve Kerem ayrılmak istemiyor fakat yapımcı ayırma kararlı gibi. Eğer Hande Erçel yahut Kerem Bursin biri ayrılırsa dizinin iki başrolü de birlikte ayrılarak yeni başrol oyuncularıyla dizi devam edebilir.

Ara vermenin zorluğunu yaşayan Sen Çal Kapımı dizisi kararı sonrası Hande Erçel instagram adresinden “Ben bu ekipten başka ekiple çalışmam” diyerek yapımcıya gözdağı verdiği ve dizide hem kendinin hem Kerem Bursin kalması için her yolu deneyeceği belirtiliyor.

Oldukça zorlu olacak Sen Çal Kapımı yeni bölümleri devam eder mi isim mi değiştirir Haziran ayında sete çıkana kadar bu sorunun yanıtını arayacağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün