Bilgi

Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman? Yeni bölüm tarihi ne zaman?

Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman? Yeni bölüm tarihi ne zaman?, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman? Yeni bölüm tarihi ne zaman? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman? Yeni bölüm tarihi ne zaman? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman? Yeni bölüm tarihi ne zaman?

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaşımı yaptığı Sen Çal Kapımı adlı dizi geçtiğimiz hafta cumartesi sezon finali bölümü ekranlara gelmemişti. Bu nedenle dizi takipçileri sezon finali bölümünün ne zaman yayınlanacağını düşünüyor. Peki Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman?

Sen Çal Kapımı’nın yayın gününde Savaşçı dizisinin yeni sezonun başlamasının ardından seyirci büyük bir şok yaşadı. Sen Çal Kapımı’nın final yaptığını düşündü. Lakin  sette yaşanan Koronavirüs vakaları sebebiyle bir haftalık ara verildiği bilgisine ulaşıldı.

Sezon finali ne zaman yayına girecek?

Sen Çal Kapımı 39.sezon finali bölümü ile 17 Nisan Cumartesi 22:45’te ekranlara gelecek. Oyuncu ekibinde bulunan Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt , Alican Aytekin gibi başarılı isimler olduğu Sen Çal Kapımı dizisi Haziran ayında yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek.

Yaz sezonunda da ekranlarda yer almaya devam edecek olan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi senaryoda da değişiklikler yapılarak daha keyifli hale gelmeye başladı. Özellikle yayına giren son bölümde Eda ve Serkan’ın dedektifler gibi iz sürmesi gündeme damga vurdu. Sosyal
platformlarda tekrar bölümleri ve yurtdışı izlenim oranı yüksek miktarda olan dizi tüm yaz ekranlarda bulunacak. Bu nedenle kadroda daha yeni isimler görülecek.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstüne aldığı ve konusunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı bi hayli beğeni alan Fox Tv bi hayli beğeni alan dizisi tüm yaz ekranlarda heyecanlı sahneleri ile ekranlarda olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu