Bilgi

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Ecem Erkek’e Çok Ağır Eleştiriler! Rahşan Gülşan Kimdir?

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Ecem Erkek’e Çok Ağır Eleştiriler! Rahşan Gülşan Kimdir?, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Ecem Erkek’e Çok Ağır Eleştiriler! Rahşan Gülşan Kimdir? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Ecem Erkek’e Çok Ağır Eleştiriler! Rahşan Gülşan Kimdir? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Ecem Erkek’e Çok Ağır Eleştiriler! Rahşan Gülşan Kimdir?

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığ ve yayına girdiği dönem bir başyatpıt olan oyun Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü oyunu Netflix için film olarak uyarlandı. Lakin ne uyarlanmak.. Tabi ki kimse efsanenin yerini almasını beklemiyordu fakat bu kadar kötü çıkması da yorumsuz kalamadı.

Başarılı tiyatrocu Ecem Erkek’in başrolünde çekilen film adeta bir hüsran oldu. Film çocuk müsameresi eleştirilerini alırken özellikle filmin tasarım, makyaj, giyim, kurgu, sanat gibi teknik ekibi adeta katletmek için ellerinden geleni ardına koymamamışlar gibi görünmekte. Lakin Rahşan Gülşan’ın eleştirilerinin Ecem Erkek üzerinden gitmesi eleştirileri tersine çevirdi.

Filmin gerek anlamda bir fiyasko olması gözle görülür bir gerçek. Lakin Rahşan Gülşan’ın eleştirilerinin tecrübeli oyuncu Ecem Erkek üzerinden gitmesi olayı bambaşka bir yere yaşıdı. Rahşan Gülşan sosyal platform hesabından başarısı aşikar olan Ecem Erkek’i gömerken Masumlar Apartmanı dizisinin yıldızı Merve Dizdar’ı bir fan gibi övünce filmin tartışması başka bir noktaya evrildi.

Genel anlamda filmin günümüze uyarlanması çok gelişigüzel yer alırken, filmde adeta çocuk müsameresi gibi sahneler, replikler üzerine bir de bi hayli kötü bir yaşlandırma makyajı olunca beklenen etkiyi bırakın iyi bir etki bile yaratamadı.

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Neslihan Yeldan’da film çıkar çıkmaz izlemiş o da çok belli etmese de filmin kesinlikle kendilerinin oynadığı oyunla karşı karşıya geldirılmayacak düzeyde olduğu yorumunda bulunmuştu.

İşte Rahşan Gülşan’ın eleştiri;

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün