Fragmanlar

Seni Çok Bekledim 5.Bölüm Fragmanı izle

Seni Çok Bekledim 5.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Seni Çok Bekledim bu hafta yayına girecek mı?

Seni Çok Bekledim 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Seni Çok Bekledim dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Zahide’nin başına gelen trajedi iki aileyi de perişan eder. Bir yanda Erol’u bu işten kurtarmaya çalışan Cemal ve Mihre, diğer yanda karısının intikamını almak isteyen Selo mevcuttur. Kadir, Erol’un bu ölümle bir ilgisinin olup olmadığını araştırırken Selo’nun da bu yöndeki şüpheleri giderek artar.

Sonunda Selo ve Erol intikam anı için yüz yüze geldiklerinde Kadir Selo’yu durdurabilecek mi?

Ayliz’in Serkan’la yaşadıklarından sonra onu bir an bile yalnız bırakmayan Kadir, Ayliz’i babasını bulma hususunda destekler.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/uFD-TmkKnjo” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün