Diziler

Seni Çok Bekledim Dizisinden Ada Kışı Dizisine Bomba Transfer!

Seni Çok Bekledim Dizisinden Ada Kışı Dizisine Bomba Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Seni Çok Bekledim Dizisinden Ada Kışı Dizisine Bomba Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Seni Çok Bekledim Dizisinden Ada Kışı Dizisine Bomba Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim Dizisinden Ada Kışı Dizisine Bomba Transfer!

Ay yapım imzalı, Ali Bilgin’in yönettiği ve konusunu Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayına girecek olan Ada Masalı dizisinin çalışmaları sürdürmekte.  Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz’un başrollerinde bulunacağı dizinin kadro çalışmaları devam ederken yeni bir oyuncunun diziye dahil olduğu bilgisine ulaşıldı.

Seni Çok Bekledim’den Ada Masalı’na!

İlerleyen günlerde sete çıkacak olan ve Haziran ayında yayına girecek olan diziye en son Seni Çok Bekledim dizisinde gördüğümüz tecrübeli oyuncu Nihan Büyükağaç da  dahil oldu. Selma kişiliğine can verecek olan oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın oynayacağı  Derya kişiliğinin teyzesi olarak ekranlara gelecek.

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almak için gün sayıyor. Kanallar yaz için çalışmalarını hızla sürdürüyor. Yazın da ekranlarda dizi reyting savaşları tüm hızıyla devam edecek. Pandemi sebebiyle geçen sezon az sayıda yazlık dizi vardı. Lakin 2021 yaz ayında daha çok dizi olması bekleniyor.  Bu yazlık dizilerden bir tanesi de Star Tv ekranlarında yayına girecek olan Ada Masalı dizisİ oldu..

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün