Diziler

Seni Çok Bekledim Final mi yapacak? Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti?

Seni Çok Bekledim Final mi yapacak? Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti?, Bilgisayfam.net okurları için Seni Çok Bekledim Final mi yapacak? Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti? şeklinde yaptığınız arayışlarınızı cevaplamak istedik. O yüzden de Seni Çok Bekledim Final mi yapacak? Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti? başlığı atarak tüm geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında açıkladık.

Seni Çok Bekledim Final mi yapacak? Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti?

Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti? Seni Çok Bekledim final mi yapacak? sorulara dizinin yayına giren son bölümü ardından merakta araştırılmaya başlandı. Zorlu reyting savaşının meydana geldiği cuma akşamları bizlerle birlikte olan Seni Çok Bekledim final mi yapacak ? Özcan Deniz’in dizisi Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti? sorularının yanıtlarını siz değerli okurlarımız için Araştırdık.  Seni Çok Bekledim final açıklaması mı yapıldı? İşte heyecanla beklenen soruların yanıtları sizlerle…

Star TV ekranlarında bu akşam 6 yeni bölümü ile sizlerle birlikte olacak Seni Çok Bekledim dizisi ile ilgili final yapacak iddialarının ortaya atılmasının sebebi Seni Çok Bekledim yönetmeninin değişmesi olurken şu aralar herkes Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti sorusunu sormaya sürdürmekte. İşte detaylar….

Seni Çok Bekledim final mi yapacak

Geçen hafta Seni Çok Bekledim dizisinin yapımcısı skala yapım aracılığıyla yapılan açıklama ışığında yönetmen değişikliğine gidildiği belirtilmişti. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan Şahin Altuğ yerine Yasemin Türkmeneli gelmesi herkesi merakta bıraktı. İşte hal bu iken Seni Çok Bekledim final mi yapacak sorusunun yanıtı olarak Seni Çok Bekledim dizisinin yönetmeni Şahin Altuğ’un ayrılma sebebi de yaşandı.  Altuğ’un sette geçirdiği bir kaza ardından koltuktan kalktığı altı çizildi . İşte hal bu iken sağlık poblemleri yaşayan yönetmenin ayrıldığı, koltuğun yerine Yasemin Türkmeneli’nin oturduğu bilgisi verildi. Skala yapım yaptığı açıklamasında ilk 6 bölümünde Yönetmenlik yapan Şahin Altuğ’a emeklerinden ötürü teşekkür paylaşımı yaparken, Yasemin Türkmeneli’nin 7-bölüm itibari ile Yönetmenlik koltuğuna oturacağını dile getirdi . Şu aralar Seni Çok Bekledim final mi yapacak sorusunun yanıtı verilirken dizinin yapıldığı 15 bölümlük anlaşma ardından reyting oranlarına bakılarak devam edip etmeyeceğinin açklanacağı söyleniyor


Seni Çok Bekledim yönetmeni neden değişti

Her cumartesi saati olan 20.0 0 itibari ile Star TV ekranlarında bizlerle birlikte olan Seni Çok Bekledim dizisinin yönetmenini 6-bölüm itibariyle değiştiğini öğrendik. İşte heyecanla beklenen Seni Çok Bekledim yönetmeni Şahin Altuğ,yönetmenlik koltuğundan neden ayrıldığı bilgisi verildi . Cuma günleri zordu reyting karşılaşmasında rakiplerine karşı fark atmaya başlayan dram tarzındaki Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu başrollerde yer alırken Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Lila Gürmen, Caner Şahin, Nihan Büyükağaç, Yıldız Kültür, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz da yer alıyor.

DZN film ve Skala yapım imzası ile karşımıza çıkan Seni Çok Bekledim dizisi finlamaları böylelikle aydınlık kazandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu