Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir? Hande Oktan diziye dahil oldu!

Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir? Hande Oktan diziye dahil oldu!, Bilgisayfam.net okurları için Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir? Hande Oktan diziye dahil oldu! şeklinde yaptığınız arayışlarınızı cevaplamak istedik. O yüzden de Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir? Hande Oktan diziye dahil oldu! başlığı atarak tüm geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında açıkladık.

Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir? Hande Oktan diziye dahil oldu!

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaşımı yaptığı Seni Çok Bekledim dizisine sürpriz bir isim dahil oldu. Hande Oktan Seni Çok Bekledim dizisinin kadrosuna katıldı. Peki Hande Oktan hangi kişiliği hayat verecek?

İşte detaylar..

Başarılı  oyuncu  Hande Oktan “Savcı Pınar” rolü ile ekranlara gelecektir. “Demir Leblebi” lakaplı  savcıyı hayat verecek oyuncunun dizide neleri değiştireceği ise şimdiden merak konusu olmuştur. Bu akşam yayına girecek olan yeni bölümde ekranlara gelecektir.

1982 doğumlu olan Hande Oktan, önceden O Hayat Benim, Aşkın Halleri, Umutsuz Ev Kadınları, Herkese Merhabalar Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Kavak Yelleri, Fırtınalı Aşk gibi dizilerde yer almıştır.


Seni Çok Bekledim oyuncu  kadrosunda bulunan ise; İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Damla Maka, Nihan Büyükağaç ve Selen Domaç gibi  başarılı isimler yer alıyor.

Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz, Kadir kişiliğine canlandırırken; İrem Helvacıoğlu ise Ayliz kişiliğini canlandırıyor. Kadir ve Ayliz’in yolu beklenmedik bir anda kesişiyor ve yaşamın mucizelerine birlikte şahit oluyorlar. Dizinin çekimleri Erzincan, İstanbul ve Katar’ın Doha şehrinde gerçekleşiyor.

Yapımcılığını Skala Yapım ve DNZ Film ortak üstüne aldığı ve yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli’nin oturduğu gerçek bir hayat hikayesinden alıntılama olan Seni Çok Bekledim dizisi her hafta cuma günü ekranlara gelmektedir. Sevilen dizi saat 20:00’de Star TV’de yayınlanmaktadır.

 

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker