Diziler

Sensiz Olmaz Dizisi Rudra Kimdir? Ashish Sharma

Sensiz Olmaz Dizisi Rudra Kimdir? Ashish Sharma, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Sensiz Olmaz Dizisi Rudra Kimdir? Ashish Sharma, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Sensiz Olmaz Dizisi Rudra Kimdir? Ashish Sharma ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Sensiz Olmaz Dizisi Rudra Kimdir? Ashish Sharma

Hindistan’da Rangrasiya adıyla yayına giren dizi 19 Mayıs itibariyle ülkemizde Sensiz Olmaz ismiyle yayınlanmaya başlamıştır. Kanal 7 ekranlarınlarında seyircilerle buluşan Sensiz Olmaz dizisi kısa bir sürede büyük ilgi görmüştür. Izleyiciler aracılığıyla Sensiz Olmaz dizisinin başrolünde bulunan Rudra kişiliği de merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Sensiz Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Rudra’yı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Sensiz Olmaz dizisi Rudra kimdir? Sensiz Olmaz dizisi Rudra kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Sensiz Olmaz Dizisi Rudra Karakteri Kimdir?

Sensiz Olmaz dizisinin başrolünde bulunan ve Paro’yla evli olan Rudra, Paro’nun tam tersi bir insandır. Nefret dolu birisi olan Rudra’nın annesi, halen Rudra 12 yaşındayken onu ve babasını terk etmiştir. Bundan dolayı kadınlara güvensiz olan Rudra kendini işine adamıştır. Sınırda güvenlik olarak çalışan Rudra’nın yaşamı Paro’yu tanıyınca değişecektir.

Sensiz Olmaz Dizisi Rudra Kimdir?

Acımasız ve asabi birisi olan Rudra kişiliğine tecrübeli oyuncu Ashish Sharma hayat vermektedir. İzleyiciler aracılığıyla Rudra Karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncu Ashish Sharma da merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Sensiz Olmaz dizisinin başrolünde bulunan tecrübeli oyuncu Ashish Sharma’yı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Ashish Sharma kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Ashish Sharma Kimdir?

Sensiz Olmaz dizisinin başrolünde bulunan tecrübeli oyuncu Ashish Sharma, 36 yaşının içindedir ve 30 Ağustos 1984 senesinde Hindistan’ın Jaipur kentinde dünyaya gelmiştir. Kamera karşısında ilk defa 2010 senesinde Gunahon Ka Devta isimli diziyle geçen ünlü oyuncu dizideki sergilediği güçle dikkatleri üzerine çekmiş ve Ashish Sharma, aynı yıl vizyona giren Alha Udhal ve Aşk Sex Aur Dhokha isimli sinema filmlerinde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2019 senesinde Modi: sıradan bir adamın yolculuğu dizisi ile geçen ünlü oyuncu kariyerinde ki asıl çıkışı Prithvi Vallabh, Rama ve Rangrasiya (Sensiz Olmaz) dizilerindeki performans ile yakılmıştır. Sensiz Olmaz dizisinde hayat verdiği Rudra kişiliği aracılığıyla 2014 senesinin en başarılı erkek sanatçısı seçilen oyuncu bu dizi aracılığıyla dünyaca tanınan aktör haline gelmiştir.

Ashish Sharma Daha Önce Yer Aldığı Diziler

2010-2011 Gunahon Ka Devta – Avdhesh Singh Thakur
2011-2012 Chandragupta Maurya – Chandragupta Maurya
2012 Punar Vivaah – Konuk Oyuncu
2012-2013 Rab Se Sohna Isshq
2013-2014 Rangrasiya – Rudra Pratap
2015 Tujhse Naraaz Nahin Zindagi – RJ
2015-2016 Siya Ke Ram – Ram
2018 Prithvi Vallabh

Ashish Sharma Resmi İnstagram Hesabı

Sensiz Olmaz dizisinde Rudra kişiliğine hayat veren yakışıklı oyuncu Ashish Sharma, sosyal medveya bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncunun instagram da 1014 gönderisi ve 182 bin takipçisi mevcuttur. Başarılı oyuncu Ashish Sharma’nın resmi instagram hesabı: @ashish30sharma84

Ashish Sharma Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

36 yaşındaki yakışıklı oyuncu Ashish Sharma, kendi gibi Hintli oyuncu, Archana Taide ile 2013 senesinde dünya evine girmiştir. Yaklaşık 8 senedir evli olan çiftin halen çocuğu yoktur.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkan Sensiz Olmaz dizisinin başrolünde bulunan Rudra kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncu Ashish Sharma’yı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün