Serap Ezgü Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Serap Ezgü kimdir?, Serap Ezgü kaç yaşında?, Serap Ezgü evi nerede?, Serap Ezgü nerelidir? Serap Ezgü ev adresi?, Serap Ezgü kaç yaşında?, Serap Ezgü nerede oturuyor?, Serap Ezgü nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Serap Ezgü hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Haziran.1965 senesinde doğan Serap Ezgü şu an için 56 yaşında ve İkizler burcundandır. Serap Ezgü doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise SpikerTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Serap Ezgü Kimdir? – Serap Ezgü Evi Nerede? – Serap Ezgü Nerede Oturuyor?

Serap Ezgü Kimdir?, evi nerede?

Serap Ezgü, 15 Haziran 1965 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Karadeniz kökenlidir. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da okumuştur. Adana, Çukurova Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nde okudu. Daha öğrenciyken TRT’nin açmış olduğu sınavı kazanarak spikerlik yapmaya başladı. 1982 senesinde TRT Trabzon ve Van radyolarında görev yaptı. 1986 senesinde Ankara Radyosu ve Ankara televizyonlarında görev yaptı.

1995 senesinde Sümer Ezgü ile birlikte TRT televizyonuna bir araya getirdikları Ankara Rüzgarı isimli program Magazin Gazetecileri Derneğinin Tüm Kanalların En İyi Müzik Eğlence Programı ödülüne layık görüldü.

1997 senesinde Kanal D televizyonuna geçti. 2,5 yıl sonra Kanal 6’ya sonra da ATV’de çalıştı. Daha sonra TGRT’ye geçti. Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz isimli kadın programlarını hazırlayıp sundu.

2005 senesinde Show TV’de “Biz bize” programı’nı hazırlayıp sundu. 2009 senesinde Star TV’de “Suç ve Ceza” programı’nı hazırlayıp sundu. 2012 senesinde ATV’de “Yeniden Başlayalım” programını hazırlayıp sundu. 2013’te FOX’ta “Yeni Bir Umut” programı’nı hazırlayıp sunmuştur.

Televizyonlarda yaptığı kadın programlarıyla adından söz ettirdi.

2007 senesinde, Show TV’de yayına giren sunuculuklarını Zeynep Tokuş ve Behzat Uygur’un yaptıkları “Şarkı Söylemek Lazım” yarışma programında Hakan Aysev koçluğunda yarıştı.

Serap Ezgü, 1987 senesinde şarkıcı Sümer Ezgü ile evlendi. 1999 senesinde boşandılar. Ceren (d.1988) adında bir kız çocuğu mevcuttur.

Serap Ezgü, boşandıktan sonra da Ezgü soyadını kullanmaya devam etti. Bir müddet sonra 2004 senesinde Sümer Ezgü itiraz edince kızlık soyadı olan “Paköz” soyadını aldı.

Serap Ezgü, 9 Kasım 2001 senesinde tarihinde Vatan Gazetesi Yazı işleri Müdürü Atilla Güner ile evlendi. 8 Ocak 2007 tarihinde boşandı.

Eşinden ayrıldıktan sonra Bodrum’ da bir köye yerleşti. Kendisi gibi bir televizyoncu olan Cem Hamuloğlu’yla 2009 senesinden beri beraber yaşamaktadır.

2017 senesinde TV8 ekranlarında yayına giren “Gerçeğin Peşinde” programını sunmaya başladı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker