Serbay Çelikbaş Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Serbay Çelikbaş kimdir?, Serbay Çelikbaş kaç yaşında?, Serbay Çelikbaş evi nerede?, Serbay Çelikbaş nerelidir? Serbay Çelikbaş ev adresi?, Serbay Çelikbaş kaç yaşında?, Serbay Çelikbaş nerede oturuyor?, Serbay Çelikbaş nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Serbay Çelikbaş hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 17.Ağustos.1992 senesinde doğan Serbay Çelikbaş şu an için 29 yaşında ve Aslan burcundandır. Serbay Çelikbaş doğum yeri ise Beşiktaş, İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Serbay Çelikbaş Kimdir? – Serbay Çelikbaş Evi Nerede? – Serbay Çelikbaş Nerede Oturuyor?

Serbay Çelikbaş Kimdir?, evi nerede?

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Serbay Çelikbaş, 17 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi İngilizce Ekonomi 4. sınıf öğrencisidir. 184 cm boyunda ve 74 kilo olan Serbay Çelikbaş, bir çok ünlü markanın defilesinde boy göstermiş ve birden çok reklam filminde de rol almıştır.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün