Bilgi

Şerife Aksoy kimdir? A La Şerife kim nereli kaç yaşında?

Şerife Aksoy kimdir? A La Şerife kim nereli kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Şerife Aksoy kimdir? A La Şerife kim nereli kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şerife Aksoy kimdir? A La Şerife kim nereli kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şerife Aksoy kimdir? A La Şerife kim nereli kaç yaşında?

Şu aralar yemek sektörünün öncüsü olan, Bein Gurme Şerife ile Yaşam ile 24 Kitchen A La Şerife programıyla ününe ün katan Şerife Aksoy yaşamı ve biyografisi tam bir başarı öyküskü.

11 Haziran Burç Yorumları – 11 Haziran 2021 Cuma Günlük Burç ve astroloji yorumu

Şerife Aksoy kimdir?

Anamur’da doğan ve İlk, orta ve liseyi İstanbul’da bitiren Şerife Aksoy, Üniversitesi Ankara’da okudu. Hacettepete Üniversitessi Eğitim fakültesi mezunu olan Şerife aksoy, 2009 senesinde Temel Aksoy ile evlendi.

6 yıl öğretmenlik yapan Şerife Aksoy, ardından Mutfak ve pasta şefliği bölümünü bitirerek öğretmenliği bırakıp şefliğe geçti.

2017 senesinden bu yana Bein Gurme kanalında Şerife ile Yaşam programını sunan, Şerife ile Bir Gün adını verdiği A La Şerife atolyesinde 24 Kitchen kanalında program çekti.

Şerife Aksoy A La Şerife nerede?

Şerife Aksoy 24kitchen yaptığı programa A La Şerife adını verdi. A La Şerife bir mekan olarak işleyecek mi halen bilinmemekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün