Serkan Tanırgan Kimdir? Nerelidir?

Serkan Tanırgan Kimdir? – Serkan Tanırgan Evi Nerede? – Serkan Tanırgan Nereli?

Serkan Tanırgan kimdir?, Serkan Tanırgan kaç yaşında?, Serkan Tanırgan evi nerede?, Serkan Tanırgan nerelidir? Serkan Tanırgan ev adresi?, Serkan Tanırgan kaç yaşında?, Serkan Tanırgan nerede oturuyor?, Serkan Tanırgan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Serkan Tanırgan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 27.Ocak.1987 senesinde doğan Serkan Tanırgan şu an için 34 yaşında ve Kova burcundandır. Serkan Tanırgan doğum yeri ise Landshut , Almanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelBasketbolcu olarak devam ettirmektedir.

Serkan Tanırgan Kimdir?, evi nerede?

Serkan Tanırgan, 27 Ocak 1987 tarihinde Almanya’da Landshut şehrinde doğmuştur. Küçük yaşlarda Türkiye’ye gelerek İlkokul, ortaokul ve liseyi Bursa’da okudu

Bursa’da ikamet etmekte olan Serkan Tanırgan, küçük yaştan beri basketbol oynamaktadır. Serkan Tanırgan, basketbol hayatına 9 yaşında rastlantı sonucu başlamış. İlköğretim senelerında boyunun uzunluğu sebebiyle teknik menajerlerin ilgisini çekip elemelere çağrılmış. Bursa Tofaş Spor Kulübü’ne seçilmiş ve alt yapısını burada oluşturturmuş. Burada üç Türkiye birinciliği elde etmiş. Basketbol çalışmalarına ara vermeden devam edip, Best Balıkesir Basketbol Kulübü’nün sonrasında Boluspor Basketbol Kulübü’ne transfer olmuş.

2011 senesinde “Best Model of Turkey” model müsabakasında birinci olmuştur. Ayrıca 2011 senesinde Türkiye’yi Çin’de Manhunt International müsabakasında temsil etmiştir. Çeşitli markaların katalog çekimlerinde modellik yaptı.

Tv. dizilerinden oyunculuk teklifi alan Serkan Tanırgan, tiyatro ve dans eğitimleri bunun yanında “Zeybek dansı” eğitimi de almaktadır.

Serkan Tanırgan, 2012 senesinde TV8’de yayına giren ve çekimleri Kenya’da yapılan Trophy Türk adlı yarışma programında yer almıştır. Serkan Tanırgan ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Ertem Şener, Burcu Çetinkaya, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışmacı ekip içindeydi.

Serkan Tanırgan, Nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV’de yayına giren “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları içerisinde oldu. Yapımcılığını Med Yapım’ın yaptığı 12 Nisan 2013’de ilk bölümü Show TV’den canlı olarak yayınlan yarışmada yarışmacılar Serkan Tanırgan, Asena Onur Çakmak, Bayhan Gürhan, Gökhan Taşkın, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Neslihan Önder, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Sema Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Günay Musayeva, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Verda Penso olmuştur. Birinciliği Önder Bekensir almıştır.

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker