Biyografi

Serkay Tütüncü Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Serkay Tütüncü kimdir?, Serkay Tütüncü kaç yaşında?, Serkay Tütüncü evi nerede?, Serkay Tütüncü nerelidir? Serkay Tütüncü ev adresi?, Serkay Tütüncü kaç yaşında?, Serkay Tütüncü nerede oturuyor?, Serkay Tütüncü nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Serkay Tütüncü hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 07.Şubat.1991 senesinde doğan Serkay Tütüncü şu an için 30 yaşında ve Kova burcundandır. Serkay Tütüncü doğum yeri ise İzmir Tire olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sporcu olarak devam ettirmektedir.

Serkay Tütüncü Kimdir? – Serkay Tütüncü Evi Nerede? – Serkay Tütüncü Nerede Oturuyor?

Serkay Tütüncü Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2016 Gönüllüler yarışmacısı

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de doğmuştur. 2007 – 2012 tarihleri içerisinde İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor Kulübünde amatör olarak futbol oynadı. Ege Üniversitesinde okudu.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Serkay Tütüncü de gönüllüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında bulunan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi biçimde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında yaşanan sakatlık sebebiyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.

1 Ekim 2016 tarihinde 2.sezon ilk bölümü TV8‘de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçecek çok zevkli bir yarışmada birinci grup, Serkay Tütüncü ve Zafer Mete, ikinci grup ise Spartalı Mehmet ve Yunus Günçe olacak. Her bölümde ekipler içerisinde oynanacak olan oyunu kazanan bin doları alırken diğer ekip 100 dolarla 2 gün boyunca tatil yapmaya çalışacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün