Diziler

Serra Arıtürk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Aşkın Tarifi Dizisi Başrolü Belli Oldu!

Serra Arıtürk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Aşkın Tarifi Dizisi Başrolü Belli Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Serra Arıtürk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Aşkın Tarifi Dizisi Başrolü Belli Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Serra Arıtürk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Aşkın Tarifi Dizisi Başrolü Belli Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Serra Arıtürk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Aşkın Tarifi Dizisi Başrolü Belli Oldu!

Kanal D’nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi dizisinin kadın başrol oyuncusu da belirlendi! Kadir Doğulu’nun partneri Serra Arıtürk oldu. Serra Arıtürk şimdiden araştırılmaya başlandı.

Yeni sezon yaz dizilerinden olacak olan ve heyecanla beklenen Aşkın Tarifi dizisinin kadrosu tamamen şekillendi. Kadir Doğulu’nun başrollerinde olduğu Aşkın Tarifi dizisinde partner de belirlendi. Serra Arıtürk yeni dizide Kadir Doğulu’nun partneri oldu. 

Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Conka gibi isimlerin bulunacağı Aşkın Tarifi dizisinde çiftimiz belirlendi. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk yeni partnler oldu.

Serra Arıtürk dizide güzeller güzeli Fransız mutfağının başarılı şefi Naz Soyluer kişiliğine hayat verecek. Kebab Ustası Fırat’ı kendisine aşık edicek olan Naz kişiliği ile Serra Arıtürk’ün Kadir Doğulu ile uyumu şimdiden merak konusu oldu.

Peki Serra Arıtürk kimdir?

Serra Arıtürk 1998 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 7 yaşında iken gitar çalmaya başladı ve müziğe ta o yaşlardan ilgisini gösterdi. Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan klasik gitar eğitim aldı. Serra Arıtürk Youtube Akustikhane üzerinden seslendirdiği şarkılar ile tanınmaktadır.

2019 senesinde “Kendimi Bilmeden” isimli ilk singleını çıkarttı. Sanatçı, 2020 senesinde “Kimse Yok ve “Olmazdın” gibi single çalışmaları ile tanınmaktadır. 

Yayınlanma Zamanı: 22 Nisan 2021, 18:15

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün