Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) Oyuncuları Konusu Fragmanı Özeti Kanal 7

Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) Oyuncuları Konusu Fragmanı Özeti Kanal 7, Dizi haberleri kategorimizde Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) Oyuncuları Konusu Fragmanı Özeti Kanal 7 ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) Oyuncuları Konusu Fragmanı Özeti Kanal 7 sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) Oyuncuları Konusu Fragmanı Özeti Kanal 7

Kanal 7 çok akıllı işler yapıyor, önce hint dizileri sonra da Kore dizileri ile ekrandaki varlığını son gaz sürdüriyor. Hint ve Kore diye küçümsemeyin, birden çok Türk dizisi reyting listesinde kaybolup giderken bu diziler hemen hemen her gün izleniyor ve iyi oranlarda reyting alıyor. Bunlardan birisi de Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) oldu.

Çok yakında zamanda kanal 7 ekranlarında yayına girecek olan Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) Oyuncularını bu sayfada siz değerli okurlarımıza tanıtacağız. Merak edilen gerçekler var ki bu diziler gerçekten fazla seviliyor ve internet üzerinden de bi hayli fazla izleniyor. Sev Beni Dizisinin Oyuncularını Konusu ve Fragmanı ile Özetini siz değerli okurlarımız için Kanal 7 den hemen sonra paylaşmak istedik.

Kore dizilerini sevenler için yine ekranın farklı kanalı Kanal 7’den bir müjde daha geldi… Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) yakında zamanda başlıyor. Peki Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) konusu nedir neyi anlatıyor? Dizi Hayatını spora adamış olan güzel bir halterci kızın aşık olmasıyla değişen yaşamının anlatıldığı orijinal adı ‘Weightlifting Fairy Kimbok Joo- olan ve kanal 7 aracılığıyla bizlere Sev Beni adıyla sunulan güzel bir Kore dizisidir..

Korede diziler bi hayli revaçta olduğu için ülkemizde de beğenileceğini düşünüyoruz. Meryem dizisi örneğinde olduğu gibi bi hayli beğeni alan bi hayli beğeni alan bir dizi bulunacağını tahmin ediyoruz. Kore’de yayına girdiği zamanda çok ses getirmiş olan ‘Sev Beni’ farklı konusuyla ilgi çekiyor. Sporcu bir kadının sevgilisine yaşamına ve ilişkisine odaklanan dizi, hayallerinin peşinde zorlu mücadeleler veren sporcu atletlerin de yaşamına ışık tutacak.

Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) konusu Özeti: Başarılı ve hırslı bir halterci olan Kim Book Joo, gücünü eskiden beri sporcu olan babasından almaktadır. Samimi, neşeli ve haksızlığa uğradığında her koşulda hakkını arayan Kim, farklı zamanlarda öfkesine hâkim olamayan kavgalara karışan erkek gibi bir kızdır. Herkes ondan çekinir korkar çünkü erkek gibi yaşama alışmış biridir. Lakin seyirciler Kim Book Joo’nun naif ve kırılgan bir kalbinin olduğunu aşık olup sevdiği için yüreğinin atması ile öğrenecek.

Kim Book Joo ile Joon Hyung aynı okulda olsalarda birbirleri ile rastlantı sonucu karşılaşana dek hayatları normal akışında devam eder, her ikisi de aynı spor akademisine giden Joon Hyung ve Kim Book Joo nasıl karşılaşacak çok güzel sahneler bekliyor sizleri. Joon Hyung çok kabiliyetli olmasına rağmen şansı pek yaver gitmeyen bir yüzücüdür. Hayatındaki zorluklara rağmen neşesinden bir şey kaybetmeyen Joon Hyung, Kim Bok Joo ile karşı karşıya geldiktan sonra herşeyi ile değişmeye başlar çünkü onda kendini bulur.

Joon Hyung’u, Kim Bok Joo ile yaşadığı çatışmalar, yardımlar ve paylaşımı yaptıkları sırlar birbirlerine bağlar. Kim Book Joo ile Joon Hyung birbirine deli gibi aşık olmuşlardır ve artık aynı düşünürler. Joon Hyung aşktan kaçamaz ve halterci Kim Book’a âşık olur. Kim, babasının hayalini gerçekleştirmeye kendini o kadar çok adamıştır ki Joo ile karşılaşana dek aşktan bir haberdir. Altın madalyayı kazanmak için her gün sert antrenmanlar yapan Kim’in, yağmurlu bir günde hayata bakışı değişecektir. Kim Book Joo ile Joon Hyungun yaşayacağı bu güzel aşk öyküsü seyredenleri eminiz bağlayacak kendine..

Sevginin, arkadaşlık ilişkilerinin ve sporcuların yaşadığı zorlukların anlatıldığı ‘Sev Beni’ yakında zamanda Kanal 7’de başlıyor. Kim Book Joo ve Joon Hyung aşkı için hazır mısınız? Sev Beni Dizisi (Kim Book Joo) Oyuncuları 

Sev Beni Dizisinin Yönetmeni: Oh Hyeon- Jong Senaryosunu ise: Hee-seong Yang yazıyor.
Sev Beni Dizisi Oyuncuları: Nam Joo-Hyuk, Lee Sung-Kyung, Lee Jae-Yoon, Kyung Soo-jin, Moon Ji-yoon
Sev Beni Dizisinin Türü: Romantik Komedi- Spor
Sev Beni Dizisi Orijinal Adı: Weightlifting Fairy Kimbok Joo

Lee Sung-Kyung (Sev Beni Kim Bok-Joo)

Sev Beni dizisinde Joo kişiliği bi hayli başarılı halterci bir kızdır. Joo eskiden beri meraklı olduğu bu spora babasından etkilenerek başlamıştır. Joo üniversitede okuyan Beden Eğitimi bölümünde 2. sınıf öğrencisidir ve 20 yaşındadır.

Lee Sung-Kyung (Sev Beni Kim Bok-Joo)

Lee Sung-Kyung (Sev Beni Kim Bok-Joo)

Nam Joo-Hyuk (Sev Beni Jung Joon-Hyung)

Jung Jae-Yi yüzmeye meraklı bir sporcudur. Hem iyi bir insan hemde iyi bir sporcudur. Joo ile aynı okulda fakat o halterle uğraşırken kendisi Yüzücü olmuştur.. O da Joo gibi 2. sınıfta öğrencidir fakat bir süre sonra travma yaşayacağı bir kural hatası ile okuldan uzaklaştırılacaktır.

Nam Joo-Hyuk (Sev Beni Jung Joon-Hyung)

Nam Joo-Hyuk (Sev Beni Jung Joon-Hyung)

Sev Beni Dizisi Tanıtım Fragmanı:

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/qVvbEFtRxek?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]
Sev Beni dizisi – Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo orjinal dizi fragmanı
[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/FKpPKqEg2Pc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün