Diziler

Sevdanın Bahçesi Oyuncuları Dizideki Karakter ve Gerçek İsimleri

Sevdanın Bahçesi Oyuncuları Dizideki Karakter ve Gerçek İsimleri, Dizi haberleri kategorimizde Sevdanın Bahçesi Oyuncuları Dizideki Karakter ve Gerçek İsimleri ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Sevdanın Bahçesi Oyuncuları Dizideki Karakter ve Gerçek İsimleri sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Sevdanın Bahçesi Oyuncuları Dizideki Karakter ve Gerçek İsimleri

Sevdanın Bahçesi Oyuncuları Dizideki Karakter ve Gerçek İsimleri.. Sevdanın Bahçesi dizisi fragmanı kanald ekranlarında yayınlandı. Sibel Can’ı gördük önce fragmanda şaşırdık ve devamını beklerken yakışıklı oyuncu Emre Kınay’da kadraja girdi.

İki profesyonel oyuncunun başrollerini paylaşacağı dizinin diğer oyuncuları kimler? Sizlerle karakter isimlerini ve gerçekte kim olduklarını paylaşmak için bu konuyu açtık. Sevdanın Bahçesi oyuncuları;

Emre Kınay Levent karakteri ile karşımıza çıkıyor. Emre Kınay son haftalarda en fazla Güneşin Kızları dizisiyle tanıttı kendini bize. En sonta Kara Yazı dizisinde rol aldı. Sibel Can Sevda kişiliğini canlandırıyor. Sibel Can da en son O Ses Türkiye jüriliği yapmıştı. Uzun süredir tv dizisinde oynamayan Sibel Can’ı tüm seyirciler özledi.

Alina Boz…Defne’yi hayat verecek olan Alina Boz dizi de Sibel Can’ın ve Emre Kınay’ın kızıdır. Alina Boz en son Paramparça dizisinde rol aldı. Ve en fazla tanıtan dizi oldu kendisini.

Begüm Kütük dizi de Aylin‘i hayat verecek. Begüm Kütük 1980 doğumlu ve en son Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde oynamıştı. Baran Bölükbaşı dizi de Tolga’yı hayat verecek. Baran Bölükbaşı’nın oynadığı Adı Efsane dizisi yeni final yapmışken Baran Bölükbaşı yeni projesi ile karşımıza çıkacak. Adı Efsane de Fiko kişiliğiyle tanımıştık Fiko’yu.

Dizide rol alan diğer oyuncular ile ilgili bilgi almak isteğe göre yoruma yazabilirsiniz. Sevdanın Bahçesi dizisi tutar mı sizce? 

Sevdanın Bahçesi Oyuncu Kadrosu Tam Liste

Sevdanın Bahçesi Emre Kınay (Levent)

Sevdanın Bahçesi Sibel Can (Sevda)

Sevdanın Bahçesi Baran Bölükbaşı (Tolga)

Sevdanın Bahçesi Alina Boz (Defne)

Sevdanın Bahçesi Begüm Kütük (Aylin)

Sevdanın Bahçesi Yasemin Öztürk (Jale)

 

Sevdanın Bahçesi Esra Kızıldoğan (Ayşe)

Sevdanın Bahçesi Berat Yenilmez (Eray)

Sevdanın Bahçesi Doğa Konakoğlu (Ufuk)

Sevdanın Bahçesi Melahat Abbasova (Tatyana)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün