Biyografi

Şevval Şahin Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Şevval Şahin kimdir?, Şevval Şahin kaç yaşında?, Şevval Şahin evi nerede?, Şevval Şahin nerelidir? Şevval Şahin ev adresi?, Şevval Şahin kaç yaşında?, Şevval Şahin nerede oturuyor?, Şevval Şahin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Şevval Şahin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 13.Eylül.1999 senesinde doğan Şevval Şahin şu an için 22 yaşında ve Başak burcundandır. Şevval Şahin doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Şevval Şahin Kimdir? – Şevval Şahin Evi Nerede? – Şevval Şahin Nerede Oturuyor?

Şevval Şahin Kimdir?, evi nerede?

Şevval Şahin, 2018 senesinde Miss Turkey güzellik yarışması birincisi oldu.

Şevval Şahin, 13 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da Sivaslı bir baba ve Azeri bir annenin kızı olarak doğmuştur. 6 yaşından sonra İngiltere‘de büyüdü. Üniversite eğitimini University Of East London‘da alan Şevval Şahin, Fashion Marketing kısmının 1. sınıf öğrencisidir. 16 yaşındayken mankenlik yapmaya başladı.

Şevval Şahin, İngiltere‘de tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile 2018-2020 senelerı içerisinde aşk yaşadı.

1,82 boyunda ve 55 kilo olan Şevval Şahin, 2018 senesinde Miss Turkey güzellik yarışması birincisi oldu. Aynı yarışmada Tara De Vries ikinci olarak 2018 Miss Turkey Universe güzeli seçildi.

Şevval Şahin, 2020 senesinin Şubat ayından beri Yiğit Marcus Aral ile birliktedir.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün