Diziler

Şevval Şam Yasak Elma Ayrılma Sebebi Belli Oldu! Sevgilisi Sarp Maden Müziğe Dönüyor!

Şevval Şam Yasak Elma Ayrılma Sebebi Belli Oldu! Sevgilisi Sarp Maden Müziğe Dönüyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Şevval Şam Yasak Elma Ayrılma Sebebi Belli Oldu! Sevgilisi Sarp Maden Müziğe Dönüyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şevval Şam Yasak Elma Ayrılma Sebebi Belli Oldu! Sevgilisi Sarp Maden Müziğe Dönüyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şevval Şam Yasak Elma Ayrılma Sebebi Belli Oldu! Sevgilisi Sarp Maden Müziğe Dönüyor!

Pazartesi akşamlarının popüler dizisi Fox Tv’nin Yasak Elma’sında yine beklenmeyen değişiklikler olacak. Bu sezon ortasında dizinin erkek başrol karakterlerinin ayrılması şoke etmişti. Yasak Elma’da şoklar bitmiyor. Şimdi de dizinin ana kişiliği Ender’in diziden ayrılacağı bilgisine ulaşıldı. Peki Şevval Sam diziden neden çıkıyor?

Yasak Elma ilk bölümü ile ekrana geldiğinde kimse böyle bir dizi bulunacağını tahmin edemezdi. Her sezon kendini bulan dizi şu an ekranların en fenomen karakterlerine sahip. Entrikaların, mizahın 3 kadın etrafında harmanlandığı Yasak Elma’da sürprizler bitmiyor.

Evet bu sezon ortasında dizinin tüm erkek jönleri ani bir kararla diziden çıkarılmıştı. Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç diziden çıkarılmış ve dizinin hayranları şoke olmuştu. Dizinin Halit’i Talat Bulut dizide tamamen ölerek çıkarken Kerim ve Kaya’nın kapıları açık bırakılmıştı. Nitekim de dizinin Kaya’sı Ender’in aşkı Barış Kılıç diziye geri döndü.

Barış Kılıç diziye döndü dönmesine ama bu sefer de Şevval Sam’ın ayrılık haberi geldi. Yani EnKay’cıların yine yüzü gülmedi. Peki Şevval Sam diziden neden ayrılıyor? Dizinin 3 mühim ismi Ender, Yıldız ve Şahika çemberi bozulursa dizinin kaderi nasıl seyreder? Yasak Elma bu bir bakarsınız Ender geri döner, bir bakarsınız çıkmaz, bir bakarsınız Ender’in yerine bomba bir isim gelir.

Peki Şevval Sam diziden neden ayrılma kararı aldı?

Şevval Sam uzun senelerdır (13 sene) gözlerden uzak ilişki yaşadığı sevgilisi Sarp Maden ile yeni bir projeye imza atmak için Yasak Elma dizisinden ayrılma kararı almış. Oyuncu kimliğinin bunun yanında çok başarılı bir müzisyen olan Şevval Sam müziği çok özlediğini her fırsatta sette dile getirdiği şarkılarla gösteriyordu. E şimdi sevgilisi Sarp Maden ile gelen proje teklifi de olunca Şevval Sam, Yasak Elma’ya veda kararı aldı.

Sevval Sam müziğe dönüyor!

[wpcc-iframe src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/gSwAK5jVFJs.html” width=”100%” height=”380″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen”]

Usta sanatçı Leman Sam’ın kızı olan Şevval Sam ailesi tam bir sanatçı ailesi. Şevval Sam’ın futbol efsanesi Metin Tekin ile evliliğinde olan oğlu Tarık Emir Tekin’de biliyorsunuz Sadakatsiz dizisinde Selçuk kişiliği ile efsaneler yaratıyor. Tarık Emir Tekin anne kontenjanından değil tüm eğitim yaşamı boyuncu aldığı başarılarla oyunculuğa adım atmış. İngiltere’de burslu olarak oyunculuk eğitimi alan Tarık Emir Tekin tam bir sanatçı hassaslığında..

Şevval Sam’da oğlu Tarık Emir Tekin’in Türk dizilerinde yer almasının ardından dizi dünyasına yeter demiş ve sevgilisi Sarp Maden ile birlikte müziğe dönmeye karar vermiş. Sosyal medya aracında aşkı ile alakalı paylaşım sergilemeyi de sevmeyen Şevval Sam bu kuralı da yine müzik aşkı için bozdu. Sarp Maden’in verdiği konseri paylaşan Şevval Sam böylelikle Yasak Elma’yı neden bıraktığını da açıklamış oldu.

ilan365.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün