Bilgi

SGK Girişi Olanlara Müjde! Şart Olmadan 5 bin, 10 bin, 15 bin TL Veriliyor

SGK Girişi Olanlara Müjde! Şart Olmadan 5 bin, 10 bin, 15 bin TL Veriliyor, arayışı içine giren okurlarımız için SGK Girişi Olanlara Müjde! Şart Olmadan 5 bin, 10 bin, 15 bin TL Veriliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız SGK Girişi Olanlara Müjde! Şart Olmadan 5 bin, 10 bin, 15 bin TL Veriliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

SGK Girişi Olanlara Müjde! Şart Olmadan 5 bin, 10 bin, 15 bin TL Veriliyor

Vakıfbank Duyurdu Son Başvuru Tarihine Dikkat! 100.000 TL 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Veriliyor

Vakıfbank Duyurdu Son Başvuru Tarihine Dikkat! 100.000 TL 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Veriliyor

SGK’lı olan bireylere müjdeli bilgi geldi. Bankalar 5 bin TL, 10 bin TL ve 15 bin TL için kredi vermeye başladı. SGK’lı olaran en az 2 aylık sigortanız varsa, kredi nakit başvurusunu yapabilir, onaylanan kredinizi de hemen kullanabilirsiniz. Kredi kampanyası için işlem yapan QNB Finansbank, yeni kampanyasını direk bankanın internet sitesinde açıkladı. SGK’lı olmayanlar ve yeni işe başlayanların en fazla sıkıntı yaşadıkları durum, kredi alırken uzun süre bir iş yerinde çalışmamadır. Kredi başvurusu yapacak olan bireylerin eğer böyle bir sıkıntısı varsa, SGK’lı olarak kredi nakit başvurusu yapacağınız banka QNB Finansbank’tır.

60 günlük sigorta priminizin yatması durumunda hemen onay alabileceksiniz. SGK’lı müşterilerin anında sonuç alacakları bu kredi 36 ay vadeli ve en fazla 15 bin TL olarak verilecektir. 
Bankaların yapmış olduğu kampanyalardan birisi de SGK’sı yeni olan vatandaşlara verilen ihtiyaç kredileridir. 5 bin TL, 10 bin TL yahut 15 bin TL gereksinimi olan bireylere 3 kademe olarak kredi nakit başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka siz değerli okurlarımıza hemen sonucu verecek ve onaylanan kredinizi hemen kullanacaksınız. Kredi kullanabilmeniz içinde bazı şartlar mevcuttur. Bu şartları şu biçimde sıralayabiliriz. 

Kredi şartları 

Başvuru yapacak olan bireylerin, başvuru ardından onay alması durumunda bu kredileri kullanabileceklerdir. Eğer banka kredi onayı vermezse kredi alamazsınız. Kredi kullanmak için en az 1100 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması gerekiyor. Kredi notu uygun olan bireyler, kredi için onay alır ve istediği vadede kredilerini kullanır. Bankalarda arası kötü olanlara onay verilmeyeceği de bilgisi verildi. Sizlerde eğer siciliniz yüzünden değilde banka sigorta istediği için sıkıntı yaşıyorsanız, QNB Finansbank kredi nakit başvurusu uygulayabilirsiniz.

SMS ile kredi nakit başvurusu yapılıyor. Hemen sonuç geliyor 

Banka üzerinden SMS ile kredi nakit başvurusu en popüler başvuru. Kredi sonucu uygun olan bireyler, 36 ay vadeye kadar bu kredileri bir SMS atarak alabileceklerdir. SMS ile kredi nakit başvurusu yapmak için TC KİMLİK numaranızı 5030 numarasına mesaj atınız. Ücretli mesaj atılacaktır. Atılan mesaj ardından siz değerli okurlarımıza kredi sonucu gelecektir. Bazı mesajlarda banka sizden bir mesaj daha isteyebilir. Kredi değerlendirmesini yapamayan banka genel müdürlüğü gelir durumunuzu da isteyerek mesaja yanıt vermenizi isteyecektir. Gelir durumu ardından onay alırsanız, onaylı mesaj ile en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi kullanabilirsiniz. 

Banka bunun bunun yanında kendi internet sitesi üzerinden de işlem alarak başvuru olanağı sağlıyor. Size en yakın banka şubesine gidecek zamanınız yoksa, bankanın internet sitesi üzerinden kredi nakit başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir kredinizi kullanabilirsiniz. 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün