Diziler

Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor!

Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor!

Show Tv’nin yeni yaz dizisi Cam Tavanlar bu senenin tüm yaz dizileri gibi kötü bir başlangıç yaptı. Türk halkı tüm sezon bol acıtasyon bol dram bol duygu istismarı ve silah, mafya dizilerine reyting rekorları kırdırdı üzerine de içimiz şişti demişti. Lakin yaz dizilerinin yüzüne bile bakmamaya sürdü. 

Başrollerinde Bensu Sorel ve Kubilay Aka’nın olduğu Cam Tavanlar dizisi bi hayli kötü bir başlangıç yaptı. Yaz dizisi kıvamında çok daha soğuk ve drama çalan ilk bölümü bile izlenmedi.

Yaz diziler bu sezon içimizi açacak ekranlar sonunda dramdan acıtasyondan mafyadan kurtulacak derken yine korkulan oldu. Reytinglerde çakılan dizilerden final kararları açıklanmaya başlanıyor. Onlardan ilki Cam Tavanlar dizisi oldu.

Şimdiye kadar Aşkın Tarifi, Cam Tavanlar, Baht Oyunu ve Ada Masalı adlı yeni yaz romantik komedi dizileri başlamıştı. Lakin tüm bu diziler bi hayli keyifli iç açıcı olmalarına reyting listesinde varlık gösteremedi. Yıllarca aynı acıtasyonları aynı dramları aynı mafyatik hadiseleri karakterleri izleyen ve bunlarla istismar duygularını besleyen seyirciler yaz dizilerine hep aynı aşk hikayesi diyerek görüş açıkladı. Yaz dizilerinde ki aşk, sevgi, şehirli kadınların kendi ayakları üzerinde durmaları, doğaya, kendinden başka canlara gösterilen saygı ve sevgi, gülünç durumlar, absürt çekimler Türk seyircisinin gerçeği olmak istenmedi. Bunlar halkın gerçekleri olmasın diyerek halka mafya, istismar, dayak yiyen kadınlar, tecavüze uğrayan kadınlar, delikanlı adı altında bir canlıyı insanı öldürenler, kendine aciz davranana aşık olan kadınlar izletilerek gençlerin iyice drama, saldırganlığa, hayata bencilce acımasızca bakması aşılanması istendi.

Doktor dizilerinde dahi en acitasyonu, dramı bol en klasik hikayeleri, tipleri, diyalogları, aşkları ve çekimleri bol diziler reyting yaparken ekranların en kaliteli işi olarak adını yazdıran Hekimoğlu dahi reyting kurbanı yapıldı.

Toplumun artık tamamen yozlaşmış, cani, becil, ikiyüzlü, iftiracı, kendinden başka hiçbir canlıya önem vermeyen cahil özgüveni ile uzman gibi profil çizen ve korkunç bir halde olduğu halde takipçiler yapan fakat kendilerini farklı gösterdiği ikiyüzlü yorumları sosyal medveya gözler önünde zaten.. 

Bunun bunun yanında 8 yaşında çocukların bile bir köpeği kediyi dövenerek bayılatana kadar fotoğraflarıni görebilinmekte. Bu çocukların ebevenyleri ise sosyal platformda sevgiden, temizlikten, saygıdan, insandan, ahlaktan en fazla bahsederek başkalarını başka canlıları hatta doğayı hedef gösterenler oluyor. Daha sonra ise bu çocuklar büyüdüğünde sosyal platformda adalet arayanların failleri oluyor. En ufak park meselesinde bile bir adamı bıçaklayabilen bir toplum oluyor.  

CAM TAVANLAR FİNAL Mİ YAPACAK?

Show Tv’nin ve Ojo Pictures’un başrollerinde Bensu Sorel ve Kubilay Aka’nın olduğu Cam Tavanlar dizisi ilk bölümü diğer bu senenin yaz dizileri gibi izlenmedi.

FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları çok sevinecek

FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları çok sevinecek

Aslını söylemek gerekirse dizide Kubilay Aka ve Bensu Sorel uyumu pek seyirciye geçecek bir uyum olmadığı aşikar. Dizinin çekimi ise pek yaz dizisi kıvamında değil bi hayli boğuk ve karartıcı. Bu bağlamda aslında son dönem Türk seyircisi sevebilir fakat yine de yaz dizilerini sevmeyen Türk seyircisi yine tercihini dramdan, şiddetten, mafyalıktan, tecavüzden, istismardan bol acıtasyondan seçti.

Lakin dizinin ikinci bölümünde ise asıl hikayenin başlaması bekleniyor. Bakalım yaz dizisi olarak başkayan Cam Tavanlar adının hakknı verebilecek mi?

Ojo Pictures ve Show Tv diziye bir aylık bir süre biçti. Dizinin finali bu reytinglerle kaçınılmaz gibi duruyor. Lakin yinede bir ay zorlanarak seyircinin ilgisi bekleniyor. Bakalım bir ayın sonunda karar ne çıkacak?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün