Diziler

Show Tv’de Deprem! Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Bitiyor!

Show Tv’de Deprem! Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Bitiyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Show Tv’de Deprem! Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Bitiyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Show Tv’de Deprem! Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Bitiyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Show Tv’de Deprem! Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Bitiyor!

Show TV’nin büyük umutlarla başlayan başrolünde Demet Evgar’ın olduğu Alev Alev dizisinin hayranlarına kötü bilgi geldi. Kadına şiddete dair dikkat çeken dizi reyting kurbanı oldu. Diznin final tarihi erkene çekildi!

Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Erkuvvetli’nün başrollerinde olduğu Alev Alev dizisinin final kararı netleşti. Yeni sezon öncesi kanalların çalışmaları sürüyor. Show Tv’de yeni sezon öncesi fişini çektiği dizileri belirlemeye davem ediyor.

Show Tv’de dizi kalmadı! Kanal tüm dizilerinin fişini çekti. Yeni sezona tamamen yeni dizilerle hazırlanmaya girecek olan Show Tv, Alev Alev dizisinin final tarihini de erkene aldı!

DİZİ KALMADI!

Önce Arıza, ardından Ramo’yu finale sürükleyen Show Tv’nin yeni kurbanı Alev Alev dizisi oldu. Show Tv bu sezon dizi bırakmadı. Yeni sezona tamamen yeni dizilerle hazırlanacak olan kanal Alev Alev dizisinin de final bölümü tarihini açıkladı. Ülkemizde git gide artan kadın cinayetlerine dair tespitleri ile dikkat çeken dizi Alev Alev reyting kurbanı oldu. Alev Alev dizisi sevenlerine veda etmeye hazırlanıyor.

Show TV’de kıyım sürüyor. Çukur’a final yapacağını açıklayan, Arıza ve Ramo’yu final yaptırarak ekranlara veda ettiren, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin de final hazırlığında olduğu kanalın son kurbanı da Alev Alev oldu. Yeni sezon onayı alamayan Alev Alev dizisi final yapmacağı kesinleşti.

FİNAL ERKENE ALINDI!

Alev Alev dizisinin 30. bölümde final yapması bekleniyorken kötü bilgi geldi. Dizinin reytingleri son bölümde iyice dibe vurunca final erkene alındı. Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Erkuvvetli’nün başrollerinde olduğu Alev Alev dizisinin finali 26. bölüme çekildi.

Bir son dakika değişikliği olmazsa ve reytingler bu kıvamda sürerese Alev Alev dizisi 26. bölümde yani 2 bölüm sonra ekranlara elveda diyecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün