Diziler

Show TV’den şok karar! Arıza final yapıyor! Arıza apar topar yayından kaldırıldı!

Show TV’den şok karar! Arıza final yapıyor! Arıza apar topar yayından kaldırıldı!, arayışı içine giren okurlarımız için Show TV’den şok karar! Arıza final yapıyor! Arıza apar topar yayından kaldırıldı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Show TV’den şok karar! Arıza final yapıyor! Arıza apar topar yayından kaldırıldı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Show TV’den şok karar! Arıza final yapıyor! Arıza apar topar yayından kaldırıldı!

Show TV’den gece yarısı kahreden haber! Show TV ekranlarında yayına giren Arıza dizisi final yapıyor! Yayına girdiği her pazar akşamı çok bi hayli beğeni alan Arıza dizisi son fragmanında final kararı alarak takipçilerini şok etti! Arıza dizisi hiç şans verilmeden yayından kaldırılıyor!

Arıza dizisi final yapıyor!

Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Arıza bugün bitiyor! Arıza neden final yapıyor, Arıza neden bitiyor, hiç bir şans verilmeden Arıza dizisi apar topar final fragmanı yayınlandı!

Arıza 30. bölüm final fragmanı sona geldik!

[wpcc-iframe src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/4emQaSb3pr0.html” width=”100%” height=”380″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen”]

Arıza 2 bölüm erken final yapıyor!

ilk kez ilan365 okuyucularına paylaşımı yaptığı Arıza final yapıyor haberleri sonrası Arıza 32. bölümde bitmesi amaçlanıyordu. Yüksek desteklerle Kuzey Yıldızı finali ertelenmiş, Arıza dizisi finali de ertelenir mi sorusu akıllara geliyordu. Lakin Arıza dizi setinde yaşananlar diziye 2. şansı tanımayarak final kararı aldırdı!

Arıza neden bitiyor?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstüne aldığı, konusunu Ozan Aksungur’un yazdığı, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu ve başrollerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaşımı yaptığı yapım 30. bölümüyle (11 Nisan’da) ekran macerasını sonlandırma kararı aldı. Arıza bitmesinin en büyük sebebi sette çıkan tartışmalar ve ikiye ayrılmalar oldu!

Ahmet Mümtaz Taylan Leyla ile Mecnun’a gidiyor!

Arıza dizisi için Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan devam etmesi için her yolu denedi. Lakin bi hayli beğeni alan dizi ani final kararı arkasında oyunculara gelen yeni teklifler de oldu. Ahmet Mümtaz Taylan Arıza dizisinden çıkarak Leyla ile Mecnun dizisine gidiyor! Leyla ile Mecnun yakında zamanda Exxen’de yayına girecek!

Arıza başka kanala geçer mi?

Arıza dizisi başka kanala geçme ihtimali yer almıyor! Arıza dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan ile Olgun Toker şimdiden yeni diziyle anlaşmaya vardı! Arıza dizisinde Olgun Toker Son Yaz dizisine transfer oldu! Arıza dizisi kanal değiştirme ihtimali kalmadı ve ekran macerasını bu akşam tamamlıyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün