Diziler

Sıfır Bir Oyuncusu tayt giydiği için fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü! Genç kız tanınmayacak halde

Sıfır Bir Oyuncusu tayt giydiği için fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü! Genç kız tanınmayacak halde, arayışı içine giren okurlarımız için Sıfır Bir Oyuncusu tayt giydiği için fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü! Genç kız tanınmayacak halde ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sıfır Bir Oyuncusu tayt giydiği için fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü! Genç kız tanınmayacak halde sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sıfır Bir Oyuncusu tayt giydiği için fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü! Genç kız tanınmayacak halde

Sıfır Bir oyuncusu tayt giydiği için sevgilisi fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü. Oynadığı Sıfır Bir dizisiyle ünlenen oyuncu fenomen Başak Ermiş tanınmayacak hale getirdi! Tayt giydiği için dövülen Başak Ermiş isyan etti!

Adana Sıfır Bir oyuncusu Can Topçu sevgilisi tekme tokat dövdü!

Oynadığı Adana Sıfır Bir dizisiyle ünlenen Can Topçu, sevgilisi Başak Ermiş tekme tokat dövdü.Başak Ermiş ilk kez tayt giydiği için dövdüğü söylenen Can Topçu açıklaması ise daha enteresanti! Beni aldattı dövdüm diyerek Başak Ermiş hastanelik etti!

Başak Ermiş tanınmaz halde!

Yediği dayak sonrası video fotoğrafları paylaşan Başak Ermiş “Sırf tay giydiğim diye Can’ın yaptığı hali yaşandı, sağ gözünde ciddi darbeler bir araya gelen Başak Ermiş sosyal platformda gözyaşlarıan boğuldu”

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

İşte Başak Ermiş son hali!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/zpd6Pr4njY0.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Dayak yemeden önceki hali!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/O0962kRng0v.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Can Topçu tutuklandı mı?

Sosyal medya aracında gece yarısı seferberlik ilan edildi. Can Topçu tutuklansın kampanyası başladı. Lakin halen Can Topçu tutuklanmadı. Can Topçu tutuklanacak mı merak ediliyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün