Kamu ve Özel İş İlanları

Şırnak Üniversitesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

Şırnak Üniversitesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Şırnak Üniversitesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Şırnak Üniversitesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Şırnak Üniversitesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

Şırnak Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Üniversitemizin aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 2547 Sayılı Kanunun alakalı maddeleri, 12.06.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin alakalı maddeleri ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan “Şırnak Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterleri Yönergesi” ikaznca Profesör ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına öğretim üyesi alımı yapılacaktır.

Adayların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar;

  • Müracaat edecek adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesindeki genel şartları taşımaları gerekmektedir.
  • Müracaat edecek adayların “Şırnak Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesi”nde tespit edilen koşulları yerine getirmeleri gerekmektedir.
  • Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanların (önceden çalışıp ayrılsalar dahi), çalıştığı kurumdan yahut E-Devlet üzerinden alacakları hizmet belgesini ibraz etmeleri gerekmektedir.
  • İlanda gösterilen koşulları taşımayan ve başvuru süresi içinde yapılmayan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
  • İhtiyaç duyulması halinde; adayları ilgilendiren başvuru ve atama süreci ile alakalı tüm bilgilendirmeler Üniversitemizin web sayfasından (www.sirnak.edu.tr) yapılacak olup, bunun bunun yanında yazılı bildirim yapılmayacaktır.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün