Siyah Beyaz Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı Engin Akyürek Elçin Sangu

Siyah Beyaz Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı Engin Akyürek Elçin Sangu, Dizi haberleri kategorimizde Siyah Beyaz Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı Engin Akyürek Elçin Sangu ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Siyah Beyaz Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı Engin Akyürek Elçin Sangu sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Siyah Beyaz Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı Engin Akyürek Elçin Sangu

Siyah Beyaz Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı Engin Akyürek Elçin Sangu… Engin Akyürek ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaşacağı Siyah Beyaz dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Yeni sezonda kanald de yayına girecek olan Siyah Beyaz dizisinin başrol oyuncuları belirlendi ve fragmanda boy gösterdiler. Engin Akyürek yeni dizisi için bıyık bırakmış Elçin Sangu’da saç rengini değiştirmiş. Genç ve başarılı iki oyuncunun bulunacağı dizinin konusu aslında geçen sezondan belliydi.

Siyah Beyaz dizisi geçen sezon yayına girecektı fakat başrol oyuncuları olması istediğimiz bireyler Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’du. Lakin iki oyuncu geçen sezon Cesur ve Güzel dizisinde oynadığı için bu senaryo rafa kalkmıştı. Yeni sezonda aynı senaryo yeniden gündeme alındı.

Siyah Beyaz dizisinin konusu; Engin Akyürek dizi de Ferhat kişiliğini canlandırırken Elçin Sangu Şirin kişiliğine can verecek. Ferhat tetikçilik yapan ve acımasız duygusuz bir insanken, iyilik meleği çok naif bir kadın olan Şirinle yani Elçin Sangu’yla tanışıyor.

İki zıt birinin aşkını anlatacak bu dizide. Siyah Beyazın aşkını anlatacak. Engellerle dolu bir aşk tutklu bir aşk izleyeceğiz. Siyah Beyaz dizisi detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün