Diziler

Şok! Sen Çal Kapımı Dizinden Ayrıldı! Yeni Diziye Başlıyor!

Şok! Sen Çal Kapımı Dizinden Ayrıldı! Yeni Diziye Başlıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Şok! Sen Çal Kapımı Dizinden Ayrıldı! Yeni Diziye Başlıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şok! Sen Çal Kapımı Dizinden Ayrıldı! Yeni Diziye Başlıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şok! Sen Çal Kapımı Dizinden Ayrıldı! Yeni Diziye Başlıyor!

Fox Tv’nin keyifli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’ndan yeni sezon öncesi ilk ayrılık gerçekleşti. Dizinin güzel yıldıız veda etti ve yeni dizisiyle anlaşmaya vardığı duyruldu.

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde olduğu ve finla yapıp yapmayacağı arap saçına dönen Sen Çal Kapımı dizisini yeni sezon çekimleri başladı. Lakin diziden üzücü bir bilgi geldi. Dizinin yıldız ismi diziye veda etti. Lakin ekranlara hemen geri dönmeye hazırlanıyor.

Sezon finalini bir anda giren ve yayın saati dışında ekranlara veda ederek final beklenen Sen Çal Kapımı dizisi yeni sezon çekimlerine başladı. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in bedava Maldivler tatilindeki aşk pozları sonrası heyecanla beklenen diziden ilk ayrılık haberi geldi. 

FİNAL YAPACAK!

Her ne kadar yeni sezona başlasa da Sen Çal Kapımı dizisinin reytingleri aynı biçimde devam etmesi durumunda 4 bölüm içinde final yapacağı bilgisine ulaşıldı. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in Maldivler aşk pozları sonrası reytinglerin yükselecek mi yoksa iyice düşecek mi merakıyla ekranlara gelecek olan dizi reytinglerin düzelmemesi durumunda final yapması bekleniyor. 

YENİ DİZİYLE ANLAŞTI!

Diziden ilk ayrılık haberi de geldi. Dizinin Ceren kişiliğine hayat veren güzel oyuncusu Melisa Döngel diziye veda etti. Melisa Döngel Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın FOX TV için çekeceği “Canning Single Lady” uyarlamasında Burcu Özberk, İlhan Şen ve  Burak Yörük’le başrolü paylaşacağı bilgisine ulaşıldı.

Kore uyarlaması dizinin yönetmeni Umut Kırca senaristi ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal olacak. Dizinin Haziran ayında seyirciyle buluşması bekleniyor. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün