Fragmanlar

Sol Yanım 12.Bölüm 2. Fragmanı (Final) izle

Sol Yanım 12.Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Özge Yağız ve Tolga Mendi gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Sol Yanım bu hafta yayına girecek mı?

Sol Yanım 12.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Sol Yanım dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 17 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Selim ve Serra’nın ilişkisi gittikçe ciddiye biner ve beraber yeni bir sayfa açarlar. Burak ve Biricik ise sürpriz bir şekilde yakınlaşır. Kaza hususunda şüpheleri artan Burak, kendisine kaza yaptıran ismin peşine düşer ve Selim’i de sorguya çeker.

İhsan, oynadığı oyunların sonrasında Asena’ya tüm kapıları kapatır. Bunun üzerine Asena daha da hırslanarak Nilgün’e gider. İhsan’la evliliklerinin son bulmasının sebebinin Nilgün olduğunu düşünen Asena, Nilgün’e suçlamalarda bulunur.

İhsan ve Nilgün içindeki aşk yeniden alev alır ve ikili aradıkları huzuru birbirinde bulur. Her şey yoluna girmişken, Erkan’ın dönüşü hadiselerin akışını değiştirir. Onur, bir kızı olduğunu öğrenince Nil ile mutlu evlilikleri büyük bir sınavla yüz yüze kalır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu